Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Podano prawdopodobną przyczynę śmierci aktora ”Barw Szczęścia”. Zmarł na oczach dzieci
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 01.04.2020 22:05

Podano prawdopodobną przyczynę śmierci aktora ”Barw Szczęścia”. Zmarł na oczach dzieci

krzysztof kiersznowski
Fot. barwyszczescia.official, Instagram

Barwy szczęścia to serial, z którego Grzegorz Czepułkowski był najbardziej znany. Aktor odszedł nagle i w niewiadomych okolicznościach. Przypuszczalny powód śmierci podaje jego rodzina.

Barwy Szczęścia to serial, w którym Grzegorz Czepułkowski grał swoją ostatnią rolę. O śmierci aktora poinformowała rodzina poprzez portal społecznościowy. Niestety, nie została podana wówczas przyczyna śmierci mężczyzny. By zaprzestać powstawania plotek, rodzina podała prawdopodobny powód śmierci Grzegorza Czepułkowskiego. Zmarł na oczach dzieci.

Aktor serialu Barwy szczęścia nie żyje

Grzegorz Czepułkowski zmarł 27 marca. Rodzina poinformowała o tragicznej śmierci aktora w oficjalnym oświadczeniu. Nie została jednak podana przyczyna śmierci. Mężczyzna nie chorował, był zapracowanym polskim aktorem. Wokół przyczyny śmierci zaczęło krążyć zbyt wiele plotek. Rodzina postanowiła je szybko zdementować.

Realnews.pl na swoim kanale YouTube udostępnił film, który wspomina zmarłego mężczyznę. Kilka dni po dodaniu nagrania, redakcja dodała krótką informację, dotyczącą śmierci aktora:

-Prosilibyśmy o opamiętanie się i uszanowanie pamięci po zmarłym Grzegorzu i nie rozsiewania bzdur na temat przyczyn jego śmierci. Do tragedii doszło w czasie gdy Grzegorz spacerował z dziećmi. […] Główna przyczyna to prawdopodobnie zawał serca, ale ogłosimy oficjalną informację po poniedziałkowej sekcji zwłok.

  1. „Szkoła TVP” ruszyła. Nauczycielki nie potrafiły odpowiedzieć na proste pytania, internet bezlitosny
  2. Od jutra obowiązkowe rękawiczki jednorazowe. Problem w tym, że nigdzie ich nie ma
  3. Żeby wejść do sklepu trzeba mieć własne rękawiczki? Premier Morawiecki ogłosił nowe obostrzenia

Sekcja zwłok potwierdzi przypuszczenia

Rodzina i przyjaciele aktora zareagowali na plotki dotyczące przyczyny śmierci zmarłego. Wiele z nich, nie było prawdziwych i niosło w świat niczym niepotwierdzone przypuszczenia. Telemagazyn.pl upublicznił wypowiedź rodziny, która apeluje o uszanowanie pamięci po zmarłym. Według słów bliskich Grzegorza Czepułkowskiego przyczyną śmierci najprawdopodobniej był zawał. W poniedziałek ma odbyć się sekcja zwłok, która wskaże dokładną przyczynę, do tego czasu rodzina prosi o spokój i niesianie nieprawdziwych informacji.

Grzegorz Czepułkowski był wszechstronnym człowiekiem. Oprócz kariery aktorskiej zajmował się także dziennikarstwem i modą. Był redaktorem portalu realnews.pl, przeprowadził setki wywiadów. Pod filmem wspominającym redaktora fani wyrażają ubolewanie.

– Megapozytywny facet zawsze uśmiechnięty, profesjonalnie podchodzący do każdego rozmówcy, barwna ciekawa postać… Duża strata. Współczuję rodzinie i bliskim. Przykra wiadomość aż trudno uwierzyć w tę tragedię… – pisze jedna z internautek.

-Nie wiem, dlaczego aż tak bardzo mną wstrząsnęła ta wiadomość, dosłownie zwaliła z nóg, zawsze fajne wywiady, zupełnie nie wyglądał na osobę z problemami – wspomina inny internauta.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barwy szczęścia

Grzegorz Czepułkowski miał tylko 46 lat.

barwy szczęścia

Aktor przeprowadził w swoim życiu mnóstwo wywiadów. Internauci cenili jego dziennikarstwo.

barwy szczęścia

Nie jest znana przyczyna śmierci aktora. Rodzina podejrzewa zawał.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta wypadła z windy. Spadła do szybu, przeleciała kilka metrów
  2. Polscy turyści zalali Mazury podczas kwarantanny. Szukają noclegów „na dziko”, oburzające zachowania
  3. Widziałeś mężczyznę ze zdjęcia? Szuka go policja w całej Polsce. Zabił ciężarną partnerkę
  4. 8-letnia dziewczynka jest zarażona koronawirusem. ”Objawił się jedynie w postaci lekkiego kataru”
  5. Mops skrzyżowany z husky. Ich szczenięta są przedziwne i jak żadne inne przykuwają wzrok
  6. Biedronka podjęła kontrowersyjną decyzję przed świętami. Sieć nagle zmienia swoje rozporządzenie, dotyczące godzin otwarcia

źródło: se.pl