Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbara Kurdej-Szatan znowu zalazła za skórę internautom. Wystarczyło jedno nagranie
Michał Fitz
Michał Fitz 10.01.2023 20:39

Barbara Kurdej-Szatan znowu zalazła za skórę internautom. Wystarczyło jedno nagranie

Barbara Kurdej-Szatan
TRICOLORS/East News

Barbara Kurdej-Szatan mierzyła się w ubiegłym roku z niemałym kryzysem wizerunkowym. Wielu internautów wciąż ma do niej pretensje za to, co powiedziała o Straży Granicznej. Teraz nie pasuje im w aktorce jeszcze to, w jakie współprace wchodzi.

Artystka opublikowała bowiem w mediach społecznościowych wpis, który był jednocześnie reklamą „Gazety Wyborczej”. To wręcz rozwścieczyło część obserwujących.

Barbara Kurdej-Szatan reklamuje prenumeratę

We wspomnianym wyżej poście aktorka opowiedziała o swoich postanowieniach noworocznych. Ma tak naprawdę tylko 2 takie założenia. Chce się więcej ruszać i więcej czytać.

Jak sprytnie zaznaczyła, w wypełnieniu drugiego z postanowień ma jej pomóc prenumerata „Gazety Wyborczej”, dzięki której może czytać też inne, powiązane z nią czasopisma, chociażby te modowe.

Aktorka udostępniła także kod rabatowy, który upoważnia fanów do wykupienia prenumeraty za mniejszą kwotę. Dołączyła również filmik, na którym widać, jak czyta wspomniane wyżej medium w trakcie spaceru na bieżni.

Barbara Kurdej-Szatan poirytowała internautów

Choć widać, że aktorka ewidentnie postarała się, by współpraca była estetyczna i przyjemna dla odbiorcy, spotkała się z bardzo krytycznym odzewem. Obserwującym nie spodobało się bowiem reklamowane medium. W sekcji komentarzy posypały się przykre odpowiedzi zarówno pod adresem aktorki, jak i czasopisma.

Ogarnij się kobieto, co ty reklamujesz oburza się jeden z komentujących.

– To jest gwóźdź do trumny — stwierdza inny internauta.

– Wyborcza? Żenada — czytamy w kolejnym komentarzu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Źródło: Plotek

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie!  Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!