Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbara Kurdej-Szatan znów dodała mocny wpis. Jest wstrząśnięta, chodzi o sytuację na granicy
Kamil Olek
Kamil Olek 23.12.2021 23:01

Barbara Kurdej-Szatan znów dodała mocny wpis. Jest wstrząśnięta, chodzi o sytuację na granicy

Barbara Kurdej-Szatan
fot. instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny postanowiła opublikować w sieci wpis dotyczący sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Tym razem artystka postanowiła jednak nie uciekać się do słów, które mogłyby zostać uznane za kontrowersyjne.

Barbara Kurdej-Szatan o granicy

Basia zachęciła obserwujących ją na Instagramie do wsparcia organizacji „Ocalenie”, która zajmuje się pomocą uchodźcom. Udostępniając opublikowany wcześniej post, zdobyła się zaś na nietypowe wyznanie.

Projekt tego talerza mną wstrząsnął. Taka tradycja. Talerz dla zagubionego wędrowca, który zostawiamy na stole w wigilię… – napisała.

Na fotografii widoczne jest zdjęcie naczynia – na białej porcelanie został zaś wytłoczony drut kolczasty, co nawiązuje między innymi do płotu, które na granicy postanowiły postawić polskie władze.

– Zziębnięci, zmęczeni fizycznie i psychicznie. Zbłąkani wędrowcy utknęli na granicy i tam spędzą święta. Żaden z nich nie zapuka do Twoich drzwi. Dlatego ruszamy na pomoc – napisali przedstawiciele „Ocalenia” w mediach społecznościowych.

Kurdej-Szatan, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nie ustaje w reagowaniu na bieżące wydarzenia. Mimo że słowa, których używa, zakwalifikować można do kategorii bardziej wyważonych, Basia wciąż dotyka istotnych dla niej tematów.

Barbara Kurdej-Szatan

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak. Zaskakujące, kim jest mężczyzna
    2. Kim jest była żona Żory Korolyowa? Z matką swojej córeczki rozwiódł się kilka lat temu
    3. Beata Kozidrak zmieniła fryzurę. Zaskakujące, jak wygląda po metamorfozie