Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbara Kurdej-Szatan właśnie znowu zareagowała na sytuację na granicy. Będzie głośno o jej komunikacie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.11.2022 23:08

Barbara Kurdej-Szatan właśnie znowu zareagowała na sytuację na granicy. Będzie głośno o jej komunikacie

Barbara Kurdej-Szatan
fot. KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny postanowiła zabrać głos w tematyce Straży Granicznej i obowiązków funkcjonariuszy. Opublikowała dosadny wpis na swoim profilu na Instagramie.

Każdy pamięta skandal z udziałem aktorki znanej z serialu „M jak miłość”. Jakiś czas temu gwiazda postanowiła wypowiedzieć się na temat w jej opinii nieodpowiedniego zachowania funkcjonariuszy w stosunku do uchodźców na granicy polsko-białoruskiej.

Teraz Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny postanowiła wypowiedzieć się na temat tego, w jaki sposób działają przedstawiciele Straży Granicznej.

Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny poruszyła temat Straży Granicznej

Gwiazda już jakiś czas temu wyraziła swoją szczerą opinię na temat zachowania mundurowych na granicy polsko-białoruskiej. Barbara Kurdej-Szatan za pomocą kilku wulgarnych słów skomentowała agresywne zachowanie funkcjonariuszy, czym wywołała ogromną burzę w social mediach.

Komentarz ten spotkał się z bardzo żywą reakcją internautów oraz władz Telewizji Polskiej, które podjęły decyzję o zwolnieniu aktorki z kultowego serialu stacji. Co więcej, Barbara Kurdej-Szatan utraciła również sporą część swoich kontraktów reklamowych.

Teraz jednak, po raz kolejny aktorka wypowiedziała się na temat zachowania polskich mundurowych. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała jeden z postów fundacji Granica.

Barbara Kurdej-Szatan zareagowała na nowe wskazówki dla mundurowych

Gwiazda opublikowała najnowszy post stowarzyszenia Granica, w którym został poruszony wątek nowej informacji prawnej, która została opublikowana i skierowana w kierunku funkcjonariuszy polskiej Straży Granicznej.

Według notatki udostępnionej przez grupę, od tej pory mundurowi mają prawo sprzeciwić się decyzji przełożonego, jeśli ta wykracza poza normy prawne.

–Helsińska Fundacja Prawa Człowieka wydaje poradnik – informację dla funkcjonariuszy Straży Granicznej. W przypadku otrzymania od przełożonych rozkazu niezgodnego z prawem mają obowiązek odmówić jego wykonania – czytamy w poście udostępnionym przez fundację Granica.

Wpisem tym podzieliła się również Barbara Kurdej-Szatan, która skomentowała go za pomocą kilku emotek w postaci klaszczących dłoni. Wygląda więc na to, że bardzo podobają jej się nowe wytyczne.

Zobacz zdjęcie:

Barbara Kurdej-Szatan

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”