Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Siostra Barbary Kurdej- Szatan związała swoje życie ze sceną. Jest gwiazdą
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 17.02.2019 18:03

Siostra Barbary Kurdej- Szatan związała swoje życie ze sceną. Jest gwiazdą

barbara kurdej-szatan siostra
Fot.instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej- Szatan: siostra aktorki związała swoje życie ze sceną! Mało kto wie, że jest tak samo utalentowana, jak sympatyczna blondynka z reklam Playa. Jest gwiazdą! Rudowłosa kobieta jest uznaną aktorką, która podbija srebrny ekran swoimi rolami w serialach i adaptacjach książkowych. Z wyglądu może rzeczywiście przywoływać na myśl lubianą gwiazdę, a obie panie dodatkowo łączy to samo poczucie humoru. Zobaczmy, czym jeszcze charakteryzuje się ta ciekawa postać!

Jeżeli mieliście kiedyś okazję obejrzeć Lalkę, Chłopów, czy Sąsiadów to wiecie, z jakim talentem macie do czynienia. Katarzyna Kurdej-Mania to osoba, która może poszczycić się wieloma zainteresowaniami. Na co dzień jednak mierzy się z aktorstwem i to właśnie ono ukazuje jej talent najlepiej. Nic więc dziwnego, że sławna siostra w wywiadach podkreśla niesamowitą charyzmę Pani Kasi!

Barbara Kurdej-Szatan: siostra jest jej wielkim wsparciem

Siostry bardzo się wspierają, a wywiad dla magazynu Viva podkreśla tę niesamowitą relację. To właśnie na łamach poczytnego pisma gwiazda opowiada o swojej starszej o pięć lat siostrze, którą przedstawia w bardzo pozytywny sposób. Czego możemy się tam o niej dowiedzieć? Katarzyna Kurdej-Mania jest nie tylko świetną aktorką, ale również świetnie śpiewa. W Gdyni ukończyła edukacje na Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym, co potwierdza jej talent. Swojego głosu użyczała podczas koncertów z Ryszardem Rynkowskim i Mariką- śpiewała u nich w chórkach!

Instagram siostry Kasi Kurdej-Manii

Barbara Kurdej- Szatan: siostra gwiazdy jak widać ma wiele ciekawych zainteresowań, z których korzysta. Dodatkowo pięknie pisze, choć, na razie, większość z jej materiałów literackich ląduje w szufladzie. Miłość do słowa pisanego odziedziczyła po swoim dziadku, który był dziennikarzem i żołnierzem AK. Co jeszcze wiemy? Katarzyna Kurdej-Mania ma piękne, zgrabne nogi, których zazdrości jej siostra! To wszystko możemy zobaczyć na jej Instagramie, który konsekwentnie prowadzi!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej-szatan siostra

Barbara Kurdej- Szatan: siostra gwiazdy jest niezwykle utalentowaną aktorką!

Barbara Kurdej- Szatan: siostra

Siostra cenionej gwiazdy nie jest jednak blondynką! Może pochwalić się bujnymi rudymi pasmami!

Barbara Kurdej- Szatan: siostra

Barbara Kurdej- Szatan: siostra popularnej aktorki też jest aktorką! Często można ją spotkać na gdyńskich scenach teatralnych.

Barbara Kurdej- Szatan: siostra

Ma pełno pasji i zainteresowań, w tym śpiew i aktorstwo. Zobaczcie, jak świetnie wygląda w takiej niezwykłej charakteryzacji!

Barbara Kurdej- Szatan: siostra

Barbara Kurdej- Szatan: siostra aktorki jest bardzo charakterystyczna. Życzymy sukcesów w dalszej karierze!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Katarzyna Dowbor pokazała swoją 85-letnią mamę. Wygląda jak milion dolarów
  2. Anna Mucha blondynką? Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę
  3. Monika Jaruzelska i Bogusław Linda byli parą?! Ich sekret wyszedł na jaw po latach

źródła: viva.pl