Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbara Kurdej-Szatan na pokazie Macieja Zienia. Zdradziła, gdzie chce spędzić święta i jaki jest jej plan na nadchodzący rok
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 25.11.2022 22:46

Barbara Kurdej-Szatan na pokazie Macieja Zienia. Zdradziła, gdzie chce spędzić święta i jaki jest jej plan na nadchodzący rok

Barbara Kurdej-Szatan
fot. Świat Gwiazd

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się niedawno na pokazie kolekcji Macieja Zienia. Podczas rozmowy zdradziła nam swoje plany na święta i postanowienia na Nowy Rok.

W czwartkowy wieczór Pałac Kultury i Nauki zamienił się w prawdziwy ogród kobiecości ze względu na najnowszy pokaz mody Macieja Zienia. Śmietanka towarzyska polskich gwiazd mogła znaleźć mnóstwo inspiracji kreacjami pełnymi kobiecej siły. Mieliśmy okazję porozmawiać z gośćmi wyjątkowego wydarzenia.

Barbara Kurdej-Szatan o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia

Aktorka pojawiła się na pokazie mody w komplecie od samego projektanta. Na pierwszy rzut oka nie da się nie zauważyć efektownej bluzki, która od razu przypomina pąki wiosennych kwiatów. W czasie jesienno-zimowego sezonu, taki element z pewnością ociepli naszą garderobę.

Barbara Kurdej-Szatan nie myśli jeszcze o świątecznych przygotowaniach, które już niedługo pochłoną miliony Polaków. Tym bardziej że już któryś raz z rzędu nie ma zamiaru spędzać świąt w domu.

Ostatnie dwa lata byliśmy na wyjeździe w Zakopanem z całą rodziną i tak nam się spodobało. […] W tym roku jeszcze nie wiemy — zdradziła w rozmowie z nami.

Atutem rodzinnego wyjazdu jest przede wszystkim odciążenie bliskich z długich przygotowań przed samymi świętami. Co więcej, to właśnie na wyjeździe odnajdują czas na wspólne rozmowy i prawdziwy odpoczynek przy zimowych atrakcjach.

Noworoczne postanowienia Barbary Kurdej-Szatan

Aktorka ma za sobą intensywny rok pełen zmian zawodowych oraz prywatnych. Nie chce jednak osiadać na laurach i w ciągu najbliższych miesięcy planuje realizację kolejnych projektów.

Chcę iść do przodu, chcę, żeby się działo. Mam nowe pomysły na projekty. Przede mną premiery teatralne. Moje postanowienie to jak co roku więcej ćwiczyć na siłowni, ale co roku mi to nie wychodzi, więc trzymajcie kciuki — wyliczała.

Jednym z ciekawszych projektów, nad którymi obecnie pracuje Barbara Kurdej-Szatan jest spektakl teatralny stworzony wraz z jej siostrą, Katarzyną. Dla fanów duetu to prawdziwa gratka, ponieważ kobiety przedtem nigdy razem nie występowały na jednej scenie.

Scenariusz jest w trakcie powstawania, także no może w tym roku się uda go realizować. Zobaczymy, jak pójdzie — zapowiadała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

      1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
      2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
      3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi