Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dowbor zachwyca się Barbarą Kurdej-Szatan w stroju kąpielowym. Mistrzowski komentarz żony
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 14.01.2021 22:04

Dowbor zachwyca się Barbarą Kurdej-Szatan w stroju kąpielowym. Mistrzowski komentarz żony

Barbara Kurdej-Szatan
fot. instagram.com/kurdejszatan, TRICOLORS/East News

Barbara Kurdej-Szatan dodała zdjęcie z wakacji, na którym jest w basenie, a na sobie ma idealnie skrojony czarny kostium, który podkreśla wszystkie kształty młodej mamy. Takie widoki nie uszły uwadze Macieja Dowbora, który postanowił je skomentować. Jego opinię zobaczyła Joanna Koroniewska i odpisała mu w mistrzowski sposób. Nie obyło się bez drobnych złośliwości.

Barbara Kurdej-Szatan przed sylwestrem wybrała się z całą rodziną na Zanzibar. Prawie codziennie możemy podziwiać afrykańskie widoki, którymi aktorka chętnie dzieli się na Instagramie. Nie mogło również zabraknąć gorących fotografii z basenu, którymi Basia rozgrzewa do czerwoności.

Barbara Kurdej-Szatan kusi w stroju kąpielowym

Fotografia Basi nad basenem potrafi rozpalić zmysły niektórych jej fanów i nie przeszła bez echa. Aktorka ma na sobie kostium kąpielowy od Ewy Chodakowskiej, który odsłania jej spory biust. O komentarz zachwytu pokusił się Maciej Dowbor.

Nie uszło to uwadze jego żony, Joanny Koroniewskiej, która najpierw sprowadziła ukochanego na ziemię, a później poświęciła cały wpis na swoim koncie, w którym przypominała, jak sama wyglądała podczas karmienia piersią (pisownia oryginalna).

Maciej Dowbor, pamiętaj, trawa po drugiej stronie ulicy jest zawsze bardziej zielona. Dowbor od kilku godzin mówi tylko i wyłącznie o Twoich kostiumach kąpielowych. Jak Ty to robisz?!! A ja od tylu lat pragnę zainteresować go modą. Na pocieszenie DLA SIEBIE dodam Baśka, że to przemija, ciesz się póki możesz. Oby los dla Ciebie był bardziej łaskawy — napisała.

Barbara Kurdej-Szatan widocznie doceniła małżeńskie przekomarzanki Dowborów i odpisała na wpis Joanny Koroniewskiej (pisownia oryginalna):

Uuuuuuuuu, a Ty tu jak Cameron Diaz, jaka lasencja!!! Aśka!!!! Załatwię Ci taki kostium, don’t worry!!!! A ja — tak tak tak, ja się cieszę póki mogę? A potem siłka w ruch — napisała.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska słyną z przekomarzanek

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska stanowią jedną z najbardziej znanych i lubianych par show-biznesu. Ich internetowe „domówki” stale cieszą się sporą popularnością.

Kto dłużej obserwuje ich działalność w mediach społecznościowych ten wie, że małżeństwo bardzo lubi sobie dogryzać, jednak zawsze robią to w granicach dobrego smaku. Dlatego na ich kontach znajdziemy różne śmieszne zdjęcia, które pokazują ich samych w młodości lub z głupimi minami.

Ostatnio Maciej Dowbor opowiedział, w jaki sposób poznał swoją przyszłą żonę. Jednak nie wszyscy internauci docenili dobór słów oraz żart dziennikarza.

Dlatego można być spokojnym, że komentarz Asi to kolejny zabawny przytyk w stronę męża, który zdradza sympatię artystki do prezentera. Lubicie ich „małżeńskie przepychanki”?

Zobacz zdjęcia:

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan dodała zdjęcie z wakacji.

Barbara Kurdej-Szatan

Maciej Dowbor zostawił pod nim komentarz zachwytu.

Barbara Kurdej-Szatan

Joanna Koroniewska odpowiedziała w mistrzowski sposób.

Barbara Kurdej-Szatan

Podoba wam się kostium celebrytki?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram