Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbarze Kurdej-Szatan puściły nerwy. Opublikowała mocne nagranie „Dlaczego tak kłamiecie?”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 11.03.2021 19:34

Barbarze Kurdej-Szatan puściły nerwy. Opublikowała mocne nagranie „Dlaczego tak kłamiecie?”

Barbara Kurdej-Szatan
Screen z filmiku YouTube

Barbara Kurdej-Szatan na instastories opublikowała mocne nagranie, w którym odniosła się do spekulacji i wszelkich komentarzy odnośnie do zmiany prowadzących plebiscytu Telekamery 2021. Pierwotnie to właśnie ona z mężem miała pełnić rolę wodzirejów, jednak doszło do zmiany w ostatniej chwili. Aktorka wyjaśniła, czym było to spowodowane.

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła rozwiać wątpliwości i opublikowała mocne nagranie, w którym wyjaśniła swoją nieobecność na Telekamerach 2021. Padły bardzo mocne słowa, aktorka nie ukrywała złości, która ogarnęła ją po tym, jak przeczytała niepochlebne komentarze na swój temat.

Barbara Kurdej-Szatan: Telekamery 2021

Barbara Kurdej-Szatan nie mogła już dłużej milczeć i postanowiła odnieść się do przykrych komentarzy na swój temat. Media snuły przedziwne domysły, chcąc wytłumaczyć nieobecność aktorki na Telekamerach 2021, które pierwotnie miała prowadzić z mężem.

Media, próbując wyjaśnić nagłą zmianę prowadzących, zarzucali Barbarze Kurdej-Szatan chciwość, pisząc, że gwiazda nie schodzi poniżej konkretnej stawki.

Aktorka nie mogła dłużej przyglądać się w milczeniu tym absurdom i postanowiła w mocnych słowach wyjaśnić, dlaczego nie pojawiła się na plebiscycie. Na jej instastories pojawiło się nagranie, które dostępne będzie na jej profilu przez 24 h od momentu publikacji.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co to w ogóle za bzdury są, dlaczego takie rzeczy wymyślacie, dlaczego tak kłamiecie? Jesteście obrzydliwi! – mówiła podniesionym głosem zirytowana Barbara Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan tłumaczy nieobecność na plebiscycie

Aktorka w dalszej części wypowiedzi wyjaśniła, że nie poprowadziła wraz z mężem Telekamer 2021 z powodów zdrowotnych:

-Nie prowadziliśmy Telekamer z naszych prywatnych powodów zdrowotnych, nic wam do tego. Gdybym się chciała tym podzielić, to bym się podzieliła, nie musicie snuć teraz jakichś wymysłów, robić ze mnie jakiejś kretynki, która nie wiadomo, ile chce zarobić, bo myśli, że nie wiadomo, jaką jest gwiazdą. Nie! –wyjaśniła Basia.

Swoją wypowiedź zwieńczyła wymownym zdaniem:

Gó*no wam, przepraszam, do tego i nie piszcie bzdur.

Co sądzicie na temat jej wypowiedzi, postąpiła słusznie?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com