Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 61-letnia babcia okrzyknięta „najpiękniejszą”. Zrobiono jej sesje w bikini, nie uwierzycie, gdy się odwróci
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 30.04.2020 16:49

61-letnia babcia okrzyknięta „najpiękniejszą”. Zrobiono jej sesje w bikini, nie uwierzycie, gdy się odwróci

fot.THE DRESLYN/LAND OF WOMEN

Babcia nie kojarzy się z pięknym ciałem. To oczywiste, że czas robi swoje i niweluje pewne cechy, które są domeną młodości. Autorzy tej sesji chcieli jednak pokazać, że wcale nie musi tak być. A kobiece piękno jest uzależnione od tego, co znajduje się wewnątrz kobiety, w końcu to, że się starzejemy, nie musi odbierać nam werwy, pewności siebie i atrakcyjności.

Babcia, została okrzyknięta najpiękniejszą. Jej sesja w bikini zaskakuje, aż trudno uwierzyć jak wygląda kobieta, gdy się odwróci. Liczy się to, żeby kobieta dbała o siebie i była pewna swojej powierzchowności. Witalna, piękna, pociągająca i zdrowa, czy nie są to przymiotniki, które przypisujemy młodości? Ta sesja prezentuje wszystkie te cechy na przykładzie 61-letniej kobiety.

Babcia w bikini – to po prostu piękne

Nikt chyba nie postanowiłby do sesji z założenia pokazującej seksowne ciało, zaprosić modelkę, która ma więcej niż 60 lat. Ale z drugiej strony czy w tym wieku przestajemy używać bikini? Czy jadąc na wakacje, kąpiąc się w basenie czy jeziorze, starsze panie nie używają kostiumów kąpielowych? Oczywiście, że używają!

Skoro z dobrodziejstw bikini korzystają wszystkie kobiety, dlaczego nie mówi się o tym głośno? Właścicielka sklepu z bielizną i kostiumami kąpielowymi postanowiła wykorzystać do swojej kampanii reklamowej dojrzałą, świadomą kobietę, której ciało wygląda po prostu pięknie.

  1. Porażające zachowanie mężczyzny podczas konferencji. Nagle złapał swojego kota, stracił za to pracę
  2. Zrozpaczeni dziadkowie Kacperka ujawniają prawdę o rodzinie. Porażające słowa
  3. Naleśniki na śniadanie i na obiad? 6 genialnych tricków, o których nie miałeś pojęcia

Trudno uwierzyć, że to starsza pani

Zdjęcia zrobiono 61-latce Yazemeenah Rossi, która już wcześniej była znana ze swojej urody. To wykształcona kobieta, która zajmuje się sztukami wizualnymi. Jest pewna siebie i żyje w zgodzie ze sobą. Swoje ciało po prostu kocha, dlatego umie o nie dbać, a ono odwdzięcza się jej niezwykłą urodą. Kobieta z radością zgodziła się wziąć udział w kampanii reklamowej sklepu.

Brooke Taylor Corcia, właścicielka The Dreslyn, internetowego sklepu z bielizną i firmy produkującej bieliznę Land of Women, podkreśla, że chciała pokazać, że piękno dotyczy każdego wieku. Życie w zgodzie ze sobą i ciało, o które dbamy, będzie zdrowe, witalne i atrakcyjne mimo upływających lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

babcia

Starsza kobieta mimo upływających lat, cały czas wygląda pięknie. W wywiadzie udzielonym dla Huffington Post powiedziała, że nie ma jednego przepisu, przede wszystkim dba o siebie, i jadła od zawsze organiczne jedzenie, dużo wcześniej, niż było ono modne.

babcia

Aż trudno uwierzyć, że ta kobieta ma 61 lat.

babcia

Przepis na tak piękne ciało to po prostu dbanie o siebie, nie tylko fizycznie, ale także psychicznie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sezon na komary rozpoczęty. Czy mogą przenosić koronawirusa? Czy będzie ich więcej z powodu suszy?
  2. Genialna wiadomość o pandemii, jakiej jeszcze nie było. Ogromny powód do radości
  3. Jak będzie wyglądać świat po pandemii? Randki przez pleksi, przedziały w samolotach?
  4. TVP wraca z uwielbianym programem Polaków. Pokazali zdjęcie z Rafałem Brzozowskim
  5. Lekarka odebrała sobie życie. „Próbowała wykonywać swoją pracę i to ją zabiło”
  6. Koniec „godzin dla seniorów” w sklepach. Minister Jadwiga Emilewicz oficjalnie zapowiedziała zmiany

Źródło: newsner.com

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?