Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Babcia została po kryjomu nagrana przez wnuczkę. Ludzie nie wierzyli jej, gdy mówiła co dzieje się w domu
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 08.03.2020 19:07

Babcia została po kryjomu nagrana przez wnuczkę. Ludzie nie wierzyli jej, gdy mówiła co dzieje się w domu

babcia
fot. Oklahoma City Police

Babcia 7-letniej dziewczynki nie należała do grona czułych i troskliwych staruszek. Niestety, opieka nad dzieckiem okazała się tragiczna w skutkach. Gdy dziewczynka nagrała po kryjomu to, czego doświadczała na co dzień, nikt nie mógł jej uwierzyć.

Koszmar, do jakiego przyczyniła się babcia 7-letniej dziewczynki, jest wstrząsającą historią, która zdarzyła się naprawdę. Mała Genewa, bo tak miała na imię wnuczka staruszki, doświadczyła okropnej straty. Dziewczynka w wieku kilku lat straciła rodziców, którzy zginęli w wypadku samochodowym. Po tym makabrycznym wydarzeniu babcia zmieniła jej życie w jeszcze większy koszmar.

Nikt nie podejrzewał, że to dzieje się naprawdę

Kiedy Genewa miała kilka lat, doszło do wypadku samochodowego, w którym zginęli jej rodzice. Dziewczynka na szczęście miała jeszcze rodzeństwo, trzech braci. Po śmierci rodziców opiekę nad całą czwórką przejęła babcia wraz ze swoim konkubentem.

Z nieznanych przyczyn babcia żywiła nienawiść do swojej małej wnuczki, w przeciwieństwie do chłopców, których traktowała względnie dobrze. Biedna siedmiolatka przeżyła istny horror w swoim rodzinnym domu. Babcia wraz ze swoim konkubentem, nie dawali jej ani chwili wytchnienia.

  1. Włókno LYCRA® – kilka informacji, które warto znać
  2. Odkryto wielką tajemnicę ojca małej Madzi. Niewiarygodne
  3. Miss w latach 30. i 40. Zabawne, jak wiele się zmieniło w wyborze najpiękniejszej kobiety świata

Gehenna siedmiolatki trwała kilkanaście miesięcy

Dziewczynka przez ponad rok była torturowana psychicznie i fizycznie przez swoją babcię i jej młodszego partnera. To, co działo się za drzwiami ich domu, brzmi jak scenariusz przerażającego horroru. Niestety wszystko okazało się przerażającą prawdą, za sprawą krótkiego filmu, które udało się nagrać dziewczynce.

Genewa była molestowana i wykorzystywana seksualnie. Na całym ciele miała liczne ślady po uderzeniach, siniaki i rany. Bardzo często noce spędzała nie we własnym łóżku, lecz w zimnym garażu, pobita i przerażona. Nikt nie udzielił jej żadnej pomocy. Przez długi czas cierpiała w samotności, uzależniona od okrutnej staruszki. Babcia dziewczynki przebierała się za wiedźmę i straszyła dziecko, że wyrzuci ją na strych, gdzie zginie z rąk mieszkających tam potworów.

Dla siedmiolatki było to traumatyczne przeżycie. Na szczęście po ponad roku gehenna dziewczynki ujrzała światło dzienne. Babcia wraz ze swoim konkubentem stanęła przed sądem. Kobieta została skazana na potrójne dożywocie, a jej partner trafił do więzienia na 30 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

babcia

Babcia siedmioletniej Genewy znęcała się nad nią psychicznie i fizycznie.

babcia

Kobieta stanęła przed sądem za bestialskie traktowanie wnuczki.

babcia

Babcia Genewy została skazana na potrójne dożywocie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: z powodu epidemii premier odwołał wszystkie imprezy masowe
  2. Kościół podporządkowuje się decyzji władz. Msze św. i pogrzeby odwołane we Włoszech
  3. Matka i córka wyglądają jak siostry. Naprawdę ciężko stwierdzić, która jest starsza
  4. Dziewczyna przejechała 900 km, aby zobaczyć partnera. Przez jego zachowanie wróciła już jako singielka
  5. Wiadomość, którą otrzymała od chłopaka nią wstrząsnęła. Wystarczyło, że odmówiła mu randki
  6. Powód jest spektakularny. Włożyła kawałek cebuli do skarpetki i poszła spać, ogrom korzyści ją zdumiał

Źródło: lolmania.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik