Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aukcje WOŚP, które powalają na kolana. Medal Noblowski, kolacja z Wieniawą, a może spotkanie z gwiazdą Hollywood?
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 12.01.2020 16:33

Aukcje WOŚP, które powalają na kolana. Medal Noblowski, kolacja z Wieniawą, a może spotkanie z gwiazdą Hollywood?

Aukcje WOŚP
fot. eastnews.pl

Aukcje WOŚP przekazane przez znane i lubiane gwiazdy, powalają na kolana. Co powiecie na medal Noblowski, kolację z Julią Wieniawą, a może spotkanie z gwiazdą Hollywood? Polskie gwiazdy przekazały dla swoich fanów wspaniałe prezenty. To zupełnie zrozumiałe, że licytacje cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem. Gra jest naprawdę warta świeczki.

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już dziś. Wszystko wskazuje na to, że w trakcie tegorocznej edycji padnie finansowy rekord zgromadzony na koncie Fundacji. Po raz kolejny do akcji włączyli się sportowcy, aktorzy oraz pisarze, którzy przekazali na licytacje przedmioty budzące ogromne zainteresowanie.

Aukcje WOŚP cieszą się ogromną popularnością

Pieniądze zebrane w trakcie tegorocznej edycji przekazane zostaną na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Fundacja Jurka Owsiaka zakupi polskim szpitalom specjalistyczne urządzenia do ratowania życia i zdrowia dzieci, potrzebujących operacji. Polscy artyści jak co roku nie zawiedli i dołożyli swoją cegiełkę. Gwiazdy przekazy dla swoich fanów nie lada gratki.

Pomimo tego, że niektóre przedmioty pojawiły się już w poprzednich latach, inne są zupełnymi nowościami, których prawdopodobnie nikt nie mógłby się spodziewać. Celebryci i znane osobowości prześcigały się w pomysłowości, a niektóre z nich dosłownie powalają na kolana.

Co przekazały gwiazdy na WOŚP 2020?

Licytacje gwiazd cieszą się niesłabnącą popularnością. Sprawdźmy, które z nich okazały się najdroższe. 75 100 zł właśnie tyle warta jest Replika Medalu Noblowskiego Olgi Tokarczuk. Dodajmy jeszcze, że z pewnością nie jest to ostateczna kwota, gdyż licytować można jeszcze przez tydzień. Kolacja z Mikiem Tysonem, uznawanego za legendę boksu na ten moment kosztuje 50 100 zł. Za spotkanie i lunch z Robertem Lewandowskim hojni darczyńcy są w stanie przekazać 40 100 zł. Spędzenie czasu boku Magdy Gessler i Tadeusza Mullera to warte jest 15000 zł.

Te propozycje nie do końca przypadły wam do gustu? A co powicie na wspólną kolację z Dorotą Wellman, Marcinem Prokopem i Bartoszem Jędrzejczakiem? Na tę chwilę warta jest ona 12 668 zł. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się również wizyta w Pradze z Agnieszką Holland, która na dzień dzisiejszy kosztuje 10 000 zł.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Aukcje WOŚP

Aukcje WOŚP, które zaskakują. Olgi Tokarczuk cieszy się ogromną popularnością.

Aukcje WOŚP

Na drugim miejscu plasuje się kolacja z Mikiem Tysonem.

Aukcje WOŚP

Lunch z Robertem Lewandowskim wart jest 40 100 zł.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Papier toaletowy położony na desce klozetowej chroni przed bakteriami? Specjaliści ostrzegają
  2. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  3. Lata temu Barbara Brylska straciła córkę w tragicznym wypadku. Kulisy nagłej śmierci 20-latki
  4. WOŚP zebrał już astronomiczną kwotę. Miliony napływają na konto fundacji z całej Polski
  5. Najbardziej nieudane operacje plastyczne. 10 zdjęć ludzi, którzy zrobili sobie krzywdę
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu