Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Antek Królikowski nie nosi obrączki? Fani zaniepokojeni
Karol Osiński
Karol Osiński 13.09.2021 23:05

Antek Królikowski nie nosi obrączki? Fani zaniepokojeni

Antek Królikowski
fot. instagram.com/antek.krolikowski

Antek Królikowski opublikował na swoim Instagramie selfie, poprzez które chciał pochwalić się nagraniami do nowego filmu. Aktor nie krył swojej wielkiej ekscytacji, natomiast jego fani dostrzegli jeden, niepokojący szczegół. Na jego palcu nie było obrączki, a przecież zaledwie miesiąc temu stanął na ślubnym kobiercu.

Syn Małgorzaty i Pawła Królikowskich jest dzisiaj jednym z najbardziej rozpoznawalnych i rozchwytywanych aktorów. Nic dziwnego, że fani są w stanie tak wnikliwie przyglądać się jego publikowanym zdjęciom.

Antek Królikowski bez obrączki

Po ostatnich doniesieniach Pudelka, że Antek Królikowski i Joanna Opozda rzekomo spodziewają się dziecka świeżo upieczona małżonka aktora postanowiła natychmiastowo zdementować te doniesienia, twierdząc, że są to zwykłe bzdury.

Bzdura!!!!! Zaręczyliśmy się już w marcu tego roku i już w marcu zaczęliśmy planować wesele. Skoro byłam w ciąży, to chyba jestem jakimś ewenementem – bez brzucha od 6 miesięcy. @antek.krolikowski dobrze wiedzieć, że od marca jestem w ciąży – napisała modelka.

Od momentu ślubu fani jeszcze bardziej przyglądają się ich życiu prywatnemu, a teraz mają nie lada zagadkę do rozwiązania. Antek Królikowski opublikował selfie, chwaląc się przygotowaniami do nowego filmu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zacząłem dzisiaj nowy film. Scenariusz petarda i świetna ekipa. Więcej szczegółów już wkrótce a tymczasem pozdrawiam z windy i życzę udanego piątku – informuje Antek.

Spostrzegawczy fani dostrzegli, że aktor nie ma na placu obrączki.

Gdzie obrączka? – zapytał jeden z fanów.

Myślicie, że coś jest na rzeczy, czy to tylko chwilowa decyzja o jej zdjęciu?

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Skandal po ślubie Julii Królikowskiej. Młoda para złamała prawo

Źródło: se.pl