Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wstrząsające słowa Antka Królikowskiego o ojcu. Przyznał się podczas wywiadu, aż łzy napływają do oczu
Karol Osiński
Karol Osiński 26.11.2020 15:04

Wstrząsające słowa Antka Królikowskiego o ojcu. Przyznał się podczas wywiadu, aż łzy napływają do oczu

Antek Królikowski
fot. TRICOLORS/East News

Antek Królikowski powiedział prawdę na temat swoich odczuć dotyczących mijającego czasu po jednej z największych strat swojego życia. Mowa tu oczywiście o śmierci jego taty Pawła Królikowskiego, który zmarł 27 lutego 2020 roku. Podczas wywiadu dla miesięcznika Twój Styl zdradził, że pogodzenie się z taką stratą jest bardzo trudne.

Mijają dni, tygodnie, miesiące, już wkrótce będzie rok. Antek Królikowski w dalszym ciągu nie jest w stanie przestać myśleć o swoim ojcu. Nie można się temu dziwić, ponieważ ojciec był jego najlepszym przyjacielem i doradcą. Teraz aktor zdecydował się na bardzo smutne wyznanie.

Antek Królikowski o ojcu

Antek Królikowski w dalszym ciągu nie może przestać myśleć o zmarłym tacie. Nic dziwnego, w końcu ojciec był jedną z najważniejszych osób w jego życiu. Niedługo po śmierci popularnego aktora, w którego syn poszedł ślady, Antek przejął na siebie część obowiązków, jako głowa rodziny.

Po tym tragicznym zdarzeniu pomagał swojej mamie Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej w codziennych czynnościach, a także brał udział w organizacji Festiwalu Kultury i Piosenki Polskiej i Czeskiej w Kudowie-Zdroju. W trakcie imprezy wspomniano Pawła Królikowskiego.

Portal jastrzabpost.pl podaje wypowiedź pewnej osoby z otoczenia Królikowskich, która stwierdziła, że Antek ma pomysł na film o ojcu.

– Paweł był artystą, społecznikiem, ale dla Antka przede wszystkim fajnym tatą. I Antek chce też to pokazać w filmie. Ma już pomysł na scenariusz – podaje słowa rozmówcy portal jastrzabpost.pl.

  1. „Efekt szminki” dotyka coraz więcej Polek. Dziwny skutek pandemii ujawnia się na twarzy
  2. Z ostatniej chwili: nowe wytyczne dla żłobków i przedszkoli. Ważne zmiany, trzeba wiedzieć
  3. Maciej Stuhr przygarnął pod swój dach Czeczenkę z trójką dzieci. Fani zdębieli, kiedy ujawnił powód decyzji

Antek Królikowski tęskni za tatą

Aktor przyznawał niejednokrotnie, że był ciężkim do wychowania dzieckiem. Przez długi czas nie potrafił pojąć, jak poważnym zadaniem jest dorosłe życie. Dopiero śmierć taty uświadomiła mu wiele rzeczy, z których wcześniej nie zdawał sobie sprawy.

Niedawno udzielił wywiadu dla miesięcznika Twój Styl, w którym okazał tęsknotę za swoim ojcem.

Po tej stracie czuję się jak dziecko, które tęskni za tatą. Potrzeba mi więcej czasu, żeby się jakoś od tego odbić. To jeszcze boli – opowiada Antek Królikowski.

Paweł Królikowski zawsze wiedział, co jest dobre dla swoich dzieci. Był kochającym ojcem i wspaniałym człowiekiem. Zawsze kiedy trzeba było, służył swoim dzieciom dobrą radą i pomocą. Jednak jak na ojca przystało, potrafił także skrytykować.

Brak mi taty często, zwłaszcza gdy potrzebuję drogowskazu, rady. Zawsze mogłem do niego zadzwonić. Prosto z mostu mówił, co myśli. Łapię się czasem na tym, że sięgam po telefon i… wciąż mam jego numer w „ulubionych”. Nie umiem go wykasować. Często zastanawiam się: „Co by tata powiedział?” – wspomina Antek.

Paweł Królikowski był wspaniałym aktorem, a troska o rodzinę tylko udowadnia, jak doskonałym był ojcem. Nic zatem dziwnego, że Antek tęskni za swoim tatą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Antek Królikowski

Antek Królikowski wspomniał swojego ojca.

antek królikowski

Aktor przyznaje, że mimo upływu czasu nie może przestać myśleć o tacie. Jesteśmy pewni, że gdyby Paweł Królikowski żył, byłby dumny ze swojego syna.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Część uczniów wznawia naukę. Znamy datę powrotu do szkół, opublikowano rozporządzenie
  2. Wyrzucili psa z 8. piętra, niestety zginął. Grozi im do 5 lat więzienia, odpowiednia kara?
  3. Już wiadomo, kto napadł na azyl 16-letniego Nikodema. Nieletni sprawca wymordował wszystkie zwierzęta
  4. Już dziś wszyscy po prostu rzucą się na Biedronkę. Najszybsi dorwą fenomenalne zestawy prezentowe za grosze
  5. Nowe obostrzenia. Jak będzie wyglądało Boże Narodzenie 2020? Najnowsze wiadomości, pojawiła się propozycja WHO
  6. Wieniawa wrzuciła zdjęcie z rozgwiazdą na pupie. Joanna Krupa komentuje: „Myśl, co robisz”
  7. Syn Diego Maradony trafił na oddział intensywnej terapii. Jego stan jest ciężki

Źródło: jastrzabpost.pl