Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nikt nie wiedział, jakie plany miał Antek Królikowski z ojcem. Prawdę poznaliśmy dopiero teraz
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 04.05.2020 23:28

Nikt nie wiedział, jakie plany miał Antek Królikowski z ojcem. Prawdę poznaliśmy dopiero teraz

fot.TRICOLORS/EAST NEWS

Antek Królikowski miał plany, które chciał zrealizować ze swoim ojcem Pawłem Królikowskim. Do tej pory nikt o nich nie widział. Aktor przyznał dopiero teraz, co planował ze zmarłym w lutym tatą.

Antek Królikowski wielokrotnie pracował ze swoim ojcem. Ich ostatnią współpracą był udział w serialu W rytmie serca. Już wtedy na planie syn Pawła Królikowskiego martwił się o swojego tatę. Mimo to snuł plany, które miał zamiar wdrążyć w życie. Niestety, nie zdążył tego zrobić.

Antek Królikowski: szykowałem coś większego

3 maja na swoim Instagramie relację on-line prowadziła dziennikarka Polsatu Milena Suszyńska. Gościem, którego zaprosiła do internetowej rozmowy, był Antek Królikowski. Aktor opowiadał o swojej ostatniej współpracy z tatą przy serialu W rytmie serca. Jak mówił, już wówczas na planie Paweł Królikowski nie czuł się najlepiej.

Niektóre zaplanowane sceny nie mogły zostać zrealizowane z powodu stanu zdrowia Pawła Królikowskiego. Antoni wspomina, że według przygotowanego scenariusza wątek jego i ojca miał być inny. Z uwagi na złe samopoczucie Pawła musiano wiele zmienić. Młody Królikowski miał kłopot z odgrywaniem scen, mając świadomość, że jego tata nie czuje się dobrze.

  1. Nagle zmiany w rozporządzeniu Rady Ministrów. Co dalej z godzinami dla seniorów?
  2. Rząd w ostatniej chwili wprowadził ważne zmiany. Cofnięto wiele zakazów
  3. Niewiele osób zdaje sobie sprawę. Jednym nawykiem możesz bezpowrotnie zniszczyć swoje brwi

Śmierć ojca Antoniego Królikowskiego pokrzyżowała ich plany

Antoni opowiada, że zrozumiał w końcu, że jego ojciec musiał być aktywny i nie wyobrażał sobie życia bez pracy. Dlatego też wspólnie przygotowywali się do realizacji wyjątkowego projektu. Antoni opisuje, że miało to być coś o wiele większego niż serial.

-Szykowałem coś większego, ale nie zdążyłem, to jest duży ból. Cieszę się, że chociaż udało się zagrać w serialu, ale to nieporównywalne do tego, co planowałem. – mówił podczas wywiadu młody Królikowski.

Jego tata, Paweł Królikowski zmarł 27 lutego w wyniku ciężkiej choroby neurologicznej. Jego odejście poruszyło całą Polskę. Aktor do momentu, do którego mógł, był aktywny zawodowo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

antek królikowski

Młody Królikowski był oparciem dla całej rodziny podczas pogrzebu swojego ojca.

antek królikowski

Antoni często współpracował ze swoim tatą.

antek królikowski

Młody Królikowski dopiero teraz przyznał, że planował ze swoim tatą wspólny, duży projekt.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kasia Kowalska zagrała koncert, przyszły tłumy. Ostre słowa byłego ministra
  2. Polscy hotelarze załamani. Nie otwierają hoteli mimo pozwolenia, boją się jednej rzeczy
  3. Ogromne zmiany dla Polaków. Od dziś duże restrykcje dot. uwielbianej przez nas aktywności, policja podaje kwoty mandatów
  4. Zainstalował kamerę w sypialni. Na jaw wyszło, co kot robi obok jego głowy, jak śpi
  5. Niestety, nie żyje Julia Romelczyk. Do mediów trafiły nieoficjalne informacje o tragedii
  6. Andrzej Duda zabrał głos ws. doniesień o dymisji. Jest oficjalne stanowisko

źródło: filmy.interia.pl