Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Antek Królikowski szybko pocieszył się po rozstaniu. Pokazał zdjęcie, które mówi wszystko
Angelika Bielska
Angelika Bielska 03.07.2020 14:41

Antek Królikowski szybko pocieszył się po rozstaniu. Pokazał zdjęcie, które mówi wszystko

antek królikowski
instargram.com/ antek.krolikowski
Antek Królikowski jest ostatnio na językach wszystkich, a to za sprawą głośnego rozstania ze swoją dotychczasową partnerką. Co więcej, w sieci opublikował zdjęcie, które sugeruje, że ten długo nie cierpiał po rozstaniu z Kasią Dąbrowską. Szybko odwrócił swoją uwagę od tego, co wydarzyło się w jego życiu. W jaki sposób?
– Człowiek musi sobie od czasu do czasu polatać #wniebowzięci – napisał pod postem.
Antek Królikowski nie rozpacza po rozstaniu
Ponadto aktor zajął się przygotowaniami do Festiwalu Piosenki Polsko-Czeskiej, który odbędzie się w Kudowie-Zdroju. Festiwal poświęcony będzie zmarłemu ojcu aktora – Pawłowi Królikowskiemu.
Po rozpadzie związku aktor długo nie rozpaczał – zamiast tego w słuszny sposób pożytkuje swój czas wolny. Aktor wziął udział w akcji #gaszynchallenge. W towarzystwie drużyny Pogoń Staszów postanowił wesprzeć leczenie chorej Zosi. Zrobił to w spektakularny sposób – na miejsce przyleciał helikopterem.
ZOBACZ TEŻ:
ZOBACZ ZDJĘCIA:

Antek Królikowski nie ma czasu na nudę

Jak więc widać, Antek nie narzeka na nudę. Jednak w miłości nie ma szczęścia. Po głośnym związku z Julią Wieniawą aktor związał się z Kasią Dąbrowską, a fani wróżyli im długą wspólną przyszłość. Ich związek jednak nie przetrwał próby czasu.

Trzeba jednak przyznać, że postawa i zaangażowanie Antka w sprawy społeczne i kulturowe jest godne podziwu. Oby tak dalej!

źródło: jastrzabpost.pl
O rozstaniu fani gwiazdy dowiedzieli się z Instagrama jego byłej partnerki. To właśnie tam Kasia opublikowała wpis, w którym poinformowała, że ich związek to już przeszłość. Antek Królikowski nie skomentował sprawy. Zamiast tego, opublikował coś innego.
antek królikowski
fot. instagram.com/antek.krolikowski

Aktor nie próżnuje po rozstaniu.

Antek królikowski
Fot. antek.krolikowski, Instagram

Związek Antka i Kasi to już przeszłość.

antek królikowski
instagram.com/antek.krolikowski/, instagram.com/juliawieniawa

To już kolejne głośne rozstanie aktora.