Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Wyszkoni przekazała porażającą wiadomość. Zwróciła się wprost do fanów „Uprzedzam Was tutaj”
Kamil Olek
Kamil Olek 26.10.2021 16:04

Anna Wyszkoni przekazała porażającą wiadomość. Zwróciła się wprost do fanów „Uprzedzam Was tutaj”

Anna Wyszkoni
fot. Sofoklesos, CC BY-SA 3.0 / Wikimedia Commons

Na kilka dni przed premierą nowej płyty Anna Wyszkoni padła ofiarą przestępstwa. Była wokalistka zespołu Łzy straciła bowiem dostęp do kont w mediach społecznościowych (na Facebooku oraz Instagramie), jej oficjalne profile zostały zaś zhakowane. Jedyną platformą, dzięki której artystka wciąż może kontaktować się z fanami, jest TikTok. Tam też przekazała komunikat w sprawie ostatnich wydarzeń.

Anna Wyszkoni ofiarą przestępstwa

Wokalistka jest niezwykle aktywna w social mediach – za ich pośrednictwem komunikuje się z fanami, a także przekazuje najnowsze informacje na temat działalności artystycznej.

Przed kilkoma dniami – w wyniku działalności cyberprzestępców – utraciła jednak dostęp do podstawowych kont na największych portalach. Ataku uniknął jedynie tiktokowy profil Wyszkoni, która za jego pośrednictwem zwróciła się do obserwujących.

Nie odzyskałam jeszcze kontroli nad moimi kontami na Instagramie i Facebooku. Docierają do mnie sygnały, że są używane – powiedziała.

Zdecydowała się również na apel, związany z ewentualnymi działaniami, które mogłyby podjąć osoby, nielegalnie korzystające z jej profilów w sieci.

Uprzedzam Was tutaj, abyście nie reagowali na zaczepki moich kont. Jak wszystko wróci do normy, poinformuję Was osobiście na moim koncie na Facebooku i Instagramie – dodała.

Mamy nadzieję, że Ani uda się odzyskać dostęp jeszcze przed premierą najnowszego krążka. Tę zaplanowano zaś na 29 października.

@annawyszkoni_officialPremiera płyty coraz bliżej ##nieznośnalekkośćhitu♬ Oh No – Kreepa

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Cała w emocjach Jolanta Kwaśniewska nagle zabrała głos. Polacy wstrzymali oddech
  2. Ryszarda Kotysa z żoną dzieliła gigantyczna różnica wieku. Niebywałe, kim jest kobieta
  3. Fatalne wieści dla palaczy. Wkrótce cena paczki może wynieść ponad 20 zł