Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co studiowała Anna Mucha? Ukończyła popularny kierunek
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 02.03.2019 12:01

Co studiowała Anna Mucha? Ukończyła popularny kierunek

anna mucha
fot. screen z serialu „Nie rób scen”

Anna Mucha: wykształcenie gwiazdy może zaskoczyć. Choć znana i lubiana artystka na co dzień zajmuje się rozwijaniem swojej kariery aktorskiej, to jej ścieżka edukacyjna wcale nie wskazywała na aktorstwo! Ukończyła popularny kierunek, na który co roku jest mnóstwo chętnych. Jesteście ciekawi, jakie zainteresowania ma gwiazda? Zobaczmy!

Wiele gwiazd kina może pochwalić się nietypowym wykształceniem, a wśród nich znajdziemy z pewnością Annę Muchę. Piękna aktorka, zanim zadebiutowała w swoim pierwszym filmie na początku lat 90. XX wieku, uczęszczała na Uniwersytet Warszawski!

Co studiowała Anna Mucha?

Choć od wielu lat możemy podziwiać ją w świetnych aktorskich kreacjach, chociażby w takich produkcjach jak Lista Schindlera, Panna Nikt czy Chłopaki nie płaczą, jej pierwszy dyplom z uczelni nie wskazuje na aktorską przyszłość!

Anna Mucha: wykształcenie odebrała na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie uczęszczała na wydział socjologii! Jako absolwentka renomowanego kierunku- Instytutu Stosowanych Nauka Społecznych, może pochwalić się sporą wiedzą na temat tego obszaru!

Anna Mucha: wykształcenie pomogło jej w karierze?

Anna Mucha jak widać to kobieta wielu talentów, ale aktorstwo zawsze pozostawało jej pasją. Dlatego po warszawskiej uczelni nadszedł czas na podbój zagranicznych placówek- w jej przypadku była to słynna szkoła aktorstwa Lee Strasberga. W Nowym Jorku przebywała w latach 2007- 2008, a nauka w tak świetnym instytucie z pewnością pomogła jej w zdobyciu kolejnych upragnionych ról!

Nauka z pewnością przełożyła się na jej działalność poza show- biznesem: w 2013 utworzyła Instytut Kosmopolis Fundację Nauki, Kultury i Edukacji, który zajmuje się szeroko rozumianą tematyką humanistyczną, ekonomiczną czy kulturową. Instytut prowadzi również wszelkiego rodzaju badania i warsztaty dla osób trzecich! Instagram aktorki jest pełen inspiracji z tego zakresu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Mucha: wykształcenie

Anna Mucha: wykształcenie aktorki jest imponujące! Choć na co dzień zajmuje się aktorstwem, to może pochwalić się również dyplomem Uniwersytetu Warszawskiego!

Anna Mucha: wykształcenie

Piękna gwiazda jest absolwwentką wydziału socjologii! Nic dziwnego, że angażuje się w różnego rodzaju imprezy społeczne.

Anna Mucha: wykształcenie

Aktorka jest wrażliwą osobą, która uświadamia ludzi na różne tematy. Socjologia z pewnością pomogła jej w zrozumieniu świata.

Anna Mucha: wykształcenie

Anna Mucha: wykształcenie gwiazdy jest niesamowite, ale na co dzień zajmuje się aktorstwem. Skończyła nie tylko socjologię, ale również uczęszczała na kursy słynnej szkoły aktorskiej Lee Strasberga!

Anna Mucha: wykształcenie

Życzymy Pani Ani kolejnych świetnych propozycji ról!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gdzie mieszka Agnieszka Radwańska? Tenisistka ma kilka luksusowych mieszkań
  2. Małgorzata Kożuchowska kiedyś. Gwiazda przeszła spektakularną metamorfozę
  3. Agnieszka Chylińska utrzymywała swój ślub w tajemnicy przez kilka lat. Jak wyglądał?

źródła: wikipedia.org