Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 08.05.2022 19:39

Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami

Anna Mucha
TRICOLORS/East News

Anna Mucha nagle przekazała niepokojącą informację. Gwiazda zdradziła, że nadchodzą wielkie zmiany. Fani powinni przygotować się na emocje, gdyż już niebawem możemy być świadkami konfrontacji. Atmosfera się zagęszcza, być może czeka nas bolesne rozstanie.

Dopiero co gwiazdy „M jak miłość” powróciły na plan po dłuższej przerwie, a już w sieci pojawiają się coraz bardziej zaskakujące wieści. Nie tak dawno temu dowiedzieliśmy się, że do serialu powróci córka Kingi i Piotrka — Lenka, i to w zupełnie odmienionej postaci.

Wiele dzieje się także w życiu innych serialowych par. Łukasz (Jakub Józefowicz) i Patrycja (Alżbeta Lenska) nareszcie są razem, choć czekają ich sytuacja nadal nie jest stabilna. Fani z napięciem obserwują także relację Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński). Matka Zduńskich już wkrótce pozna prawdziwe zamiary kolegi Artura. Teraz zaś zdumiewające nowiny przekazała Anna Mucha.

Anna Mucha przekazała niepokojące wieści. Wkrótce możemy być świadkami bolesnych scen

Już od jakiegoś czasu niepokój widzów mogą wzbudzać czyny Andrzeja (Krystian Wieczorek). Przez ostatnie miesiące wydawało się, że w życiu tej pary nareszcie zapanował spokój i będą mogli cieszyć się sobą, a może nawet pomyśleć o następnych krokach. Niestety, w ciągu zaledwie kilku epizodów sprawy bardzo się skomplikowały.

Mąż serialowej Magdy (Anna Mucha) zdradził ukochaną z dawną koleżanką po fachu. W sprawę zamieszany jest także Kamil (Krzysztof Bosak), a także Adam Werner (Jacek Kopczyński). Wiemy już, że w nadchodzących odcinkach podejrzenia partnerki prawnika będą coraz silniejsze, aż wreszcie kobieta dowie się, co zaszło podczas wyjazdu do Wrocławia.

Wielu fanów ze zniecierpliwieniem oczekuje na dalsze losy ulubionych bohaterów. Niektórzy już teraz chcieliby wiedzieć, co się stanie ze związkiem Magdy i Andrzeja. Jeden z nich postanowił wprost zapytać o to Annę Muchę.

Odpowiedź aktorki zabrzmiała co najmniej niepokojąco.

Nie mogę wiele zdradzić, ale… czeka nas trzęsienie ziemi – zdradziła.

Czy wy także nie możecie się doczekać? Co waszym zdaniem powinna zrobić Magda?

Anna Mucha

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dorota Wellman oszukała wszystkich. Zrobiła „numer stulecia”
  2. Edyta Górniak nie mogła opanować płaczu. W lesie ujrzała druzgocący widok. „Wielka tragedia”
  3. Hubertowi Urbańskiemu aż mina zrzedła. Kłopotliwe pytanie w „Milionerach” o klasyczny węzeł

Tagi: anna mucha