Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Mucha pokazała SYNKA! To prawdziwy łobuziak
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 27.09.2018 13:22

Anna Mucha pokazała SYNKA! To prawdziwy łobuziak

Anna Mucha
instagram.com/taannamucha/

Anna Mucha to znana polska aktorka, której nie da się jej nie lubić. Potrafi zauroczyć każdego i zrobić wokół siebie sporo zamieszania. Jednak jeśli mówimy o życiu prywatnym, aktorka stara się go bardzo pilnować. W dużej mierze tyczy się to również jej syna, Teodora. Gwiazda niechętnie dzieli się zdjęciami ze swojego życia.

Anna Mucha to aktorka, która wydaje się zawsze uśmiechnięta. Uprzejma i urocza kobieta, która chroni swoje życie prywatne i pilnuje go jak oka w głowie. Nie dopuszcza do swoich bliskich paparazzi. Jednak tym razem zrobiła wyjątek. Synek Teodor jest przeuroczym urwisem.

Anna Mucha z synem?

Aktorka jest znana z serialu „M jak Miłość”. Wystąpiła również w komedii „Chłopaki nie płaczą” czy w filmie „Młode wilki”. Mało kto wie, że Ania zaczynała Stevena Spielberga! Zagrała Danke Dresner w filmie „Lista Schindlera”. Wystąpiła również w wielu innych filmach. Zawsze jednak chroniła swojej prywatności i rodziny przed mediami.

Nawet w rozmowach z dziennikarzami aktorka stara się nie mówić za dużo o swoim życiu prywatnym, mężu ani dzieciach. Mucha to zdecydowanie wyjątek w dzisiejszym, celebryckim świecie.

Aktorka postanowiła zrobić wyjątek! Niedawno Anna Mucha wrzuciła na Instagrama zdjęcia ze swoim… synkiem! W końcu poznaliśmy Teodora.

Kobieta od lat jest związana z Marcelem Sorą, z którym ma dwójkę maluchów – Teodora i Stefanię. Okazuje się, że jej synek jest niezłym łobuzem. Aktorka zamieściła w swojej relacji filmik, na którym jej chłopczyk nie chce puścić nogi swojej mamy, kiedy ta planuje wejść na plan.

Sytuacja okazuje się jeszcze bardziej zakręcona, ponieważ akcja działa się podczas spektaklu na żywo. Mały Teodor okazał się nie tylko łobuzem. Z filmiku jasno wynika, że chłopczyk musi być bardzo przywiązany do swojej mamy.

anna mucha

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najpiękniejsza babcia na świecie. Ma 63-lata i robi wrażenie
  2. Hipsterskie imiona dla dzieci. Nowa, dziwna moda
  3. „Sala Samobójców” doczekała się sequela! Główną rolę zagra…

źródło: gala.pl