Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ukradli jej telefon, NAGIE zdjęcia Anny Muchy krążą po internecie
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 24.05.2018 12:30

Ukradli jej telefon, NAGIE zdjęcia Anny Muchy krążą po internecie

Anna Mucha
instagram.com

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z najseksowniejszych i najpopularniejszych aktorek w Polsce. Aktorka kocha pokazywać swoje ciało i kusić męską część swoich fanów. Przytrafiła się jej jednak bardzo smutna sytuacja, o której artystka postanowiła opowiedzieć publicznie dopiero po kilku miesiącach. Gwiazdę załamał fakt, że ktoś wykradł i udostępnił w internecie… jej nagie zdjęcia. 

Anna Mucha prócz udanej kariery zawodowe może pochwalić się wyjątkową urodą. Kiedyś brzydkie kaczątko, dziś prawdziwa seksbomba. Anna Mucha uwielbia dzielić się ze swoimi fanami prywatnymi zdjęciami. Aktorka doskonale wie, jak działa na męską część swoich fanów. Widać tu dużą pewność siebie i słusznie! Anna Mucha jest wyjątkowo piękna. Na zdjęciach, które publikuje na Instagramie widać, że doskonale czuje się w swoim ciele. Aktorka świadomie podejmuje decyzję o publikacji swoich zdjęć, nic dziwnego, że jest załamana wtedy, gdy nie ma wpływu na to jakie zdjęcia krążą w internecie.

Anna Mucha – wyciekły nagie zdjęcia

Mucha jakiś czas temu zdecydowała się na rodzinny wypoczynek w Tajlandii. Nie wszystko poszło jednak w czasie urlopu zgodnie z planem. Aktorka została okradziona z telefonu, na którym znajdowały się jej prywatne, rozbierane fotografie.

Artystka wyznała w wywiadzie z dziennikarzami „Playboya”, że wkrótce po kradzieży zdjęcia trafiły do internetu. Chociaż przyznaje, że jest bardzo pewną siebie kobietą, kradzież zdecydowanie ją zmartwiła.

– Po tym, jak w Tajlandii zostaliśmy okradzeni z telefonów, moje nagie foty wylądowały gdzieś w Bangkoku na elektronicznym śmietniku świata. To bardzo dołująca wiadomość… – powiedziała Mucha w jednym z najnowszych wywiadów.

Na fakt, iż kradzież rzeczywiście zmartwiła gwiazdę, wskazywać może długi czas między samym udostępnieniem zdjęć w internecie oraz ujawnieniem tego przez samą ofiarę. Gwiazdy muszą pamiętać, że w dobie internetu wszystko może być wykradzione.

źródło: pikio.pl 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zazdrosna Mucha OSTRO ocenia sesję Żyły. „Playboy skończył się na mojej sesji”
  2. Dzień Matki: te prezenty przydadzą się na cały rok
  3. Komenda ujawnił listę WINNYCH jego gehenny. Mocne oskarżenia