Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kuba Wojewódzki tęskni za Muchą? Opublikował romantyczne zdjęcie sprzed lat
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 01.02.2019 15:36

Kuba Wojewódzki tęskni za Muchą? Opublikował romantyczne zdjęcie sprzed lat

Fot.: Instagram

Anna Mucha, Kuba Wojewódzki cały czas tęskni za piękną aktorką? Na jego Instagramie wylądowało zdjęcia za czasów, gdy para była razem. Czy w ten sposób „Król TVN” chce zwrócić uwagę starej miłości? W końcu media aż huczą, że Mucha rozstała się niedawno z partnerem.

Pamiętacie beztroskie lata polskiego show- biznesu, który oscylował wokół zdjęć Anny Muchy w objęciach jeszcze nieśmiałego Kuby Wojewódzkiego? Choć te czasy minęły już bezpowrotnie, wciąż możemy je sobie od czasu do czasu przypomnieć za pomocą portali społecznościowych. Również dzięki samym zainteresowanym, którzy chętnie wspierają się podczas poszczególnych eventów!

Czy ich małe czułości świadczą, że uczucie do końca nie wygasło?

Anna Mucha, Kuba Wojewódzki – początki miłości

Patrząc na niegdysiejsze słynne pary polskiego show- biznesu odnosimy wrażenie, że mogliby na zawsze ze sobą już być. Tak było w przypadku, chociażby aktorki Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego, którzy zaczęli być ze sobą widywani już w 2002 roku. Popularny dziennikarz stał u progu wielkiej kariery, którą rozpoczął od programu Idol- zasiadając w jury.

Z kolei aktorka, grała już u popularnych reżyserów, takich jak Andrzej Wajda. Spotkanie tej dwójki musiało być niesamowite, zważywszy na słowa dziennikarza, który określił swój zachwyt nad aktorką w swojej książce.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki wrócą do siebie?

Od tego czasu wiele się zmieniło, przede wszystkim osoby towarzyszące tej dwójki. Anna Mucha, Kuba Wojewódzki to nazwiska wciąż niezwykle popularne w branży, a ostatnie zdjęcie opublikowane przez Króla TVN- u potwierdziło tę tezę. Premiera filmu Kogel Mogel wydawało mu się idealną okazją do tego, aby zaprezentować swoją byłą partnerkę na jednym ze wspólnych ujęć.

Oczywiście nie byłby sobą, gdyby nie opatrzył ujęcia odpowiednim podpisem- tym razem zgodnym z filmowym cytatem sprzed lat. Sparafrazował kwestię Ewy Kacprzyk, imponując przy tym znajomością filmową. Co na nim widzimy?

– On jest jakby bez spodni– brzmi komentarz pod zdjęciem, a uśmiechająca się Mucha potwierdza poczucie humoru ówczesnego partnera. Widać, że ta dwójka miała się ku sobie!

Premiera Miszmasz Kogel- Mogel 3

Patrząc na datę publikacji wspólnego kadru można przypuścić, że nie jest ono przypadkowe. 38- letnia aktorka ostatnio wystąpiła w popularnym filmie Miszmasz Kogel Mogel 3, którego pierwsza część święciła swoje triumfy w latach 80. XX w. Anna Mucha, Kuba Wojewódzki swoimi osobami tworzą branże filmowo- kulturalna od wielu lat. Wiedzą, jak poruszać się w jej dziwnych gąszczach. Kadr, który pojawił się na instagramie Wojewódzkiego poniekąd promuje to wydarzenie, choć już myśleliśmy, że znowu są razem!

Anna Mucha, Kuba Wojewódzki- zobacz, jak odnajdują się w polskim show- biznesie:

Anna Mucha Kuba Wojewódzki

Anna Mucha to dziś popularna aktorka, która nie narzeka na brak propozycji. Czy zdjęcie opublikowane przez jej byłego chłopaka ma na celu promocję jej filmu?

Anna Mucha Kuba Wojewódzki

Anna Mucha, Kuba Wojewódzki- któż nie znał tej pary? Znany dziennikarz podobno zakochał sie w niej od pierwszego wejrzenia.

Anna Mucha, Kuba Wojewódzki

Król TVN- u jest bardzo aktywny zawodowo, ale również na mediach społecznościowych.

Anna Mucha, Kuba Wojewódzki

Taką publikacją uraczył nas ostatnio na swoim Instagramie popularny dziennikarz. Z okazji premiery filmu Miszmasz Kogel Mogel 3 możemy podziwiać jego byłą dziewczynę. Pasowali do siebie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? Czy to koniec jej kariery?
  2. Małgorzata Foremniak ma dwójkę adoptowanych dzieci. W jakim są wieku?
  3. Nowe seriale. Najciekawsze premiery, które musisz znać
  4. Fan club disco polo odmawia różaniec za Martyniuka. „Modlimy się za rodzinę Zenka”

źródła: party.pl