Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Mucha nigdy tego nie zrobiła! Fani są zaskoczeni
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 03.06.2018 18:23

Anna Mucha nigdy tego nie zrobiła! Fani są zaskoczeni

Anna Mucha
instagram.com

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z najseksowniejszych i najpopularniejszych aktorek w Polsce. Aktorka kocha pokazywać swoje ciało i kusić męską część swoich fanów. Na swoim Instagramie często pokazuje seksowne zdjęcia o których rozpisują się wszystkie media w Polsce. Tym razem jednak pokazała zdjęcie, które zaskoczyło wszystkich jej fanów. 

Aktorka doskonale wie, jak działa na męską część swoich fanów. Widać tu dużą pewność siebie i słusznie! Mucha jest wyjątkowo piękna. Na zdjęciach, które publikuje na Instagramie widać, że doskonale czuje się w swoim ciele.

Anna Mucha pokazała swoje dzieci

Anna Mucha czasem pokazuje zdjęcia na których nie eksponuje swojego ciała. Aktorka niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym i chroni najbliższych przed mediami. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i pokazała swoim fanom dwójkę swoich dzieci – 7-letnią Stefanię i 4-letniego Teodora.

Na opublikowanym na Instagramie zdjęciu nie widać twarzy jej dzieci. Nadal aktorka dba o prywatność swoich dzieci.

– Dziękuję, że wybraliście mnie na swoją mamę, że obdarzyliście mnie tą radością, przywilejem i zaszczytem – napisała Mucha pod fotografią.

Aktorka od lat związana jest z Marcelem Sorą, z którym wychowuje dzieci i prowadzi szczęśliwe i udane rodzinne życie. Ich związek nigdy nie został przypieczętowany przysięgą małżeńską, gdyż jak sami twierdzili – nie potrzebowali papierka, jako dowodu swojej miłości i oddania.
Wielki szok i zaskoczenie wywołała fotografia, którą udostępniła Anna Mucha na swoim Instagramie. Popularna aktorka pokazała zdjęcie zaobrączkowanego palca. Zdjęcie podpisała: „Też mam swoją„.

Fani aktorki byli wielce zaskoczeni i wielu z nich przypominało jej słowa sprzed lat dotyczące formalizacji związków. Wygląda jednak na to, że Anna Mucha pod wpływem tej miłości zdążyła zmienić co do tego zdanie.