Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska z mężem już są na wakacjach. Luksusowego odpoczynku można im pozazdrościć
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.12.2022 23:30

Anna Lewandowska z mężem już są na wakacjach. Luksusowego odpoczynku można im pozazdrościć

Anna Lewandowska Robert Lewandowski
fot. KAPiF

Anna Lewandowska pochwaliła się kilkoma ujęciami z luksusowych wakacji w tropikach. Gwiazda spędza obecnie czas z Robertem Lewandowskim, który odpoczywa po mundialowych emocjach.

Za nami ostatni mecz reprezentacji Polski, podczas którego Biało-Czerwoni zmierzyli się z Francuzami. Niestety, mimo świetnej walki przegraliśmy 3:1 i tym samym pożegnaliśmy się z Mistrzostwami Świata w Katarze.

Teraz nasi zawodnicy mają czas odpocząć i zregenerować się po ciężkich meczach. Wiemy, że Robert Lewandowski i jego żona spędzają obecnie czas na luksusowych wakacjach.

Anna Lewandowska wypoczywa z mężem w tropikach

Żona Roberta Lewandowskiego towarzyszyła piłkarzowi podczas mundialu w Katarze. Ukochana naszego kapitana zwróciła nawet uwagę zagranicznych mediów, które nie mogły przestać zachwalać jej zaradności i urody. 

Teraz Anna Lewandowska pochwaliła się krótkim nagraniem, na którym widzimy, jak spaceruje po piaszczystej plaży, a w jej dłoni spoczywa ogromny kokos ze słomką. Chwilę później trenerka pokazała nam piękny widok na lazurowy ocean.

Anna Lewandowska na luksusowych wakacjach

Łatwo wywnioskować, że Anna Lewandowska i jej mąż spędzają obecnie czas na zasłużonych wakacjach. Niestety, na relacji gwiazdy nie widać ani Roberta Lewandowskiego, ani ich dwóch córek – Klary i Laury. Najprawdopodobniej jednak wszyscy w komplecie wypoczywają obecnie w tropikach.

Co ciekawe, zdjęciami z podobnym krajobrazem w tle podzieliła się również partnerka innego reprezentanta naszego kraju – Arkadiusza Milika. Ukochana piłkarza również wyleguje się obecnie na piaszczystej plaży, a nawet wraz ze sportowcem zdecydowała się na kilka atrakcji, takich jak lot helikopterem.

Zobacz zdjęcia:

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka