Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska straciła ciążę. „Doświadczyłam poronienia”, nie chciała milczeć w bolesnej dla niej sprawie z przeszłości
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.11.2022 14:57

Anna Lewandowska straciła ciążę. „Doświadczyłam poronienia”, nie chciała milczeć w bolesnej dla niej sprawie z przeszłości

Anna Lewandowska
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Ostatnia wypowiedź premiera wywołała falę oburzenia wśród kobiet. Wiele gwiazd dzieli się gniewem w mediach społecznościowych. Anna Lewandowska odważyła się przed internautami na osobiste wyznanie.

W mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej wpisów gwiazd polskiego show-biznesu, które nie zgadzają się z niedawną wypowiedzią polityka na temat obniżonej demografii w naszym kraju. Niektóre z kobiet odważyły się na osobiste wyznania, by wytknąć błąd w jego stwierdzeniu.

Anna Lewandowska przyznała się do poronienia

Dietetyczka i trenerka fitness nie mogła pozostać obojętna na wypowiedź polityka, według którego brak nowo narodzonych dzieci w naszym kraju w dużej mierze spowodowany jest stylem życia młodych kobiet. W mediach społecznościowych udostępniła post pokazujący swój sprzeciw.

— DOŚĆ! Jestem zła, gdy widzę, że politycy w niesprawiedliwy sposób oskarżają kobiety, zamiast dostrzegać realne problemy. Jako kobieta i matka czuję się bardzo dotknięta ostatnimi wypowiedziami — rozpoczęła.

W obszernym wpisie Anna Lewandowska odważyła się poruszyć temat poronień, które są częstym problemem wśród młodych par. Sama przyznała, że w młodości musiała zmierzyć się z utratą dziecka.

Bycie mamą było moim największym marzeniem. Zanim się spełniło niestety, podobnie jak inne kobiety, doświadczyłam także poronienia […] Nie oceniajmy zatem kobiet, które często w ciszy, walczą wszelkimi sposobami i środkami, aby na teście ciążowym zobaczyć upragnione dwie kreski… pisała.

Anna Lewandowska walczy o przyszłość swoich córek

Gwiazda doczekała się z mężem dwóch pociech. Klara i Laura są dla niej całym światem, co często pokazuje w mediach społecznościowych. Dziewczynki wraz z rodzicami przeniosły się do Barcelony ze względu na pracę Roberta Lewandowskiego. W nowym otoczeniu rozpoczynają edukację.

Mimo bolesnych doświadczeń z przeszłości Anna Lewandowska chce zapewnić im godną przyszłość pewną wolnych wyborów i możliwości podjęcia samodzielnych decyzji na temat życia.

Jako osoba publiczna nagłaśnia niesprawiedliwość, jaka dotknęła młode Polki w ostatnim czasie. Wiele z nich dopiero zmierzy się z wyzwaniami rodzicielstwa, które w naszym kraju nie są łatwe.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka