Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska się nie wyspała, wyjawiła co wyprawiała mała Laura. Pokazała twarz po zarwanej nocy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.08.2022 14:10

Anna Lewandowska się nie wyspała, wyjawiła co wyprawiała mała Laura. Pokazała twarz po zarwanej nocy

anna lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Nieprzespane noce to nieodłączny element bycia rodzicem. Ostatnio doświadczyła tego sama Anna Lewandowska. Trenerka personalna poinformowała fanów o tym, co w nocy robiła jej młodsza córka Laura.

Trenerka personalna przeprowadziła się już wraz z mężem i dwoma córeczkami do Barcelony. Z racji przygotowań do ligi hiszpańskiej Robert Lewandowski spędza obecnie większość czasu na treningach, a jego żona oddaje się swoim obowiązkom zawodowym i wychowywaniu dzieci.

Gwiazda ma dwójkę małych córek: 5-letnią Klarę i roczną Laurę, więc doskonale wie, z jakimi problemami zmagają się rodzice. Ostatnio nagrała nawet specjalny filmik, w którym radziła ciężarnej Dominice Gwit, w jaki sposób powinna bezpiecznie ćwiczyć na siłowni. Teraz gwiazda poinformowała o trudach własnego macierzyństwa.

Anna Lewandowska opowiedziała o nieprzespanej nocy

Na swoim profilu na Instagramie Anna Lewandowska poinformowała fanów o sytuacji, która miała miejsce w jej domu w nocy. Główną bohaterką całej akcji jest malutka Laura, która nie mogła zasnąć. Jak opowiada gwiazda, córeczka kręciła się, marudziła i na samym końcu obudziła również starszą pociechę Klarę.

W związku z nocnymi przygodami trenerka personalna nie była w stanie odpowiednio wypocząć i pokazała swoim obserwatorom wymęczoną twarz.

-Dzisiaj po nieprzespanej nocy, bo moja młodsza córka Laura nie chciała spać przez trzy godziny.  Chichotała, śmiała się, wierciła, potem obudziła Klarę… Generalnie nocka z głowy — opowiedziała na Instagramie Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska wypowiedziała się na temat Roberta Karasia

Przy okazji swoich rozważań o niewyspaniu się i zmęczeniu, trenerka personalna poruszyła temat startującego jeszcze niedawno w Ironmanie Roberta Karasia. Ukochany Agnieszki Włodarczyk przez długi czas był liderem wyścigu i wszystko wskazywało na to, że sięgnie po zwycięstwo. Niestety, w pewnym momencie lekarze zabronili mu dalszego uczestnictwa z obawy o jego stan zdrowia.

W chwili nagrywania InstaStory przez żonę Roberta Lewandowskiego polski zawodnik wciąż brał udział w konkursie. Anna Lewandowska poruszyła więc ten temat i zdradziła, że śledzi jego poczynania, a także bardzo mocno mu kibicuje.

-Natomiast obudziłam się z pewną refleksją: co to jest trzy godziny niespania i pewne zmęczenie do wyczynu Roberta Karasia. To, co on robi… Dzisiaj jest trzecia doba, obserwuję to, Dzisiaj wstałam rano i pierwsze, co zrobiłam, zajrzałam na profil Roberta i jego partnerki Agnieszki — powiedziała z podziwem trenerka.

Zobacz zdjęcie:

Anna Lewandowska ig

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Lewandowska na wojnie z francuskimi mediami. „Robert wiedział, że cokolwiek postanowi, będę go wspierała”
  2. Małgorzata Foremniak bez grama makijażu i w rozczochranych włosach. Pokazała prawdziwą siebie
  3. Agnieszka Chylińska zrobiła na twarzy tatuaż z błędem? Nie wytrzymała, postanowiła zabrać głos