Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska pokazała twarze córek „od frontu” zrobione tradycyjnym aparatem. Są w bajkowym miejscu
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 27.09.2022 23:28

Anna Lewandowska pokazała twarze córek „od frontu” zrobione tradycyjnym aparatem. Są w bajkowym miejscu

Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska przez długi czas unikała pokazywania twarzy swoich córek. Nieoczekiwanie zrobiła wyjątek. Na Instagramie zawitały wzruszające zdjęcia z nutą nostalgii. To niezwykłe, że udało się uchwycić tak zachwycające kadry.

Anna Lewandowska to jedna z najchętniej obserwowanych Polek na Instagramie. Jej profil przyciągnął już rekordowe 4,5 miliona followersów z całego świata, którzy z zainteresowaniem śledzą życie jej i jej najbliższych.

Choć gwiazda chętnie pozuje do zdjęć z mężem, dzieli się treningami, a ostatnio — pokazuje kulisy nowego życia w słonecznej Hiszpanii, do tej pory próżno było szukać na jej profilu zdjęć córek. Owszem — dziewczynki często pojawiały się na zdjęciach, jednak nigdy nie byliśmy w stanie dojrzeć ich twarzy.

Anna Lewandowska pokazała córki. Rodzina pozowała do wyjątkowych fotografii

Robert i Anna Lewandowscy mają dwie córki. Starsza Klara urodziła się w 2017 roku i już uczy się od mamy dyscypliny, trenując na siłowni niczym prawdziwa profesjonalistka. Dwuletnia Laura jak na razie nie ma aż takich ambicji, jednak nie wątpimy, że dziewczynki otrzymują całą potrzebną uwagę i naukę od kochających rodziców.

Aż do tej pory nie wiedzieliśmy tak naprawdę, jak właściwie wyglądają córki sportowców. Na zdjęciach udostępnianych przez rodziców zawsze stały odwrócone tyłem, lub w najlepszym przypadku bokiem, a w relacjach kamera nie wychwytywała wszystkich szczegółów.

W mediach krążyły także wykonane przez paparazzich rodzinne zdjęcia z murawy, jednak twarze dzieci skrupulatnie cenzurowano. Z pewnością były to celowe zabiegi ze strony małżeństwa, które chciało chronić prywatność pociech. Teraz jednak Anna Lewandowska postanowiła zrobić wyjątek od tej reguły. Okoliczności zdecydowanie temu sprzyjały.

Okazało się, że żona „Lewego” zdobyła analogowy aparat, co stało się pretekstem do wykonania niepowtarzalnej serii rodzinnych fotografii. Na kliszy udało się nawet uchwycić kadr niczym ze „Słonecznego patrolu”, kiedy trenerka została sfotografowana podczas wakesurfingu.

Dzięki temu zobaczyliśmy także prawdziwy unikat — zdjęcie Roberta Lewandowskiego na rowerze — z dołączonego z przodu kosza wyglądała buzia Laury, zaś Klara siedziała za ojcem, trzymając się jego koszulki. W tle pomarańczowe parasole i malownicze wybrzeże — można było odnieść wrażenie, że ogląda się rodzinne pamiątki z lat 90.

Anna Lewandowska

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Lewandowska trafiła z córką do szpitala. Pokazała zdjęcie, które zaniepokoiło fanów
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?