Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska odprowadzała Klarę do szkoły. Córka zadała jej trudne pytanie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.11.2022 18:06

Anna Lewandowska odprowadzała Klarę do szkoły. Córka zadała jej trudne pytanie

Anna Lewandowska
fot. Anna Lewandowska na „Bal Fundacji TVN”, 2019/09/06, KAPiF

Anna Lewandowska oprócz zajmowania się własnymi firmami, treningami i kibicowaniem mężowi wychowuje również dwie małoletnie córeczki. Niedawno jedna z nich zadała mamie dojrzałe pytanie.

Od wielu lat łączy mnóstwo obowiązków zawodowych z ciągłymi podróżami i nowymi projektami. W wolnym czasie zawsze znajduje czas dla dwóch córeczek, które są dla niej całym światem. Podczas zwykłych codziennych czynności starsza z nich zadała jej trudne pytanie.

Anna Lewandowska usłyszała istotne pytanie od córki

Rodzina ze względu na piłkarski kontrakt Roberta Lewandowskiego przeprowadziła się do Barcelony, gdzie dziewczynki rozpoczęły rok szkolny wśród innych rówieśników. Porannymi odprowadzeniami do szkoły zajmuje się Anna Lewandowska.

Jeden z takich spacerów wywołał ciekawą dyskusję, gdy 5-letnia córka dietetyczki zadała ważne pytanie: „Jak to jest tak bardzo kochać kogoś?”.

Gwiazda bez wahania wyjaśniła dziewczynce zagadnienie, podając za przykład członków jej rodziny, których ona właśnie darzy takim uczuciem. W mediach społecznościowych nietrudno znaleźć posty, które ukazują ich wspólne zdjęcia pełne miłości i czułości.

Klara zapowiedziała mamie, że będzie często używać prostego określenia, które u jej bliskich wywołuje ogromną radość.

Anna Lewandowska zdradziła, jak chce wychować córki

W mediach społecznościowych łatwo zauważyć, że gwiazda ma wypełniony po brzegi codzienny kalendarz. Prowadzenie firm ze zdrową żywnością, produktami beauty, a także regularne treningi zajmują jej wiele uwagi.

Anna Lewandowska zawsze znajdzie jednak czas dla swoich pociech. Często towarzyszą jej nawet podczas zawodowych obowiązków. Choć nie ukrywa, że z radością powitałaby, którąś z córek jako swoją następczynię, będzie wspierała każdą z podjętych przez nie decyzję.

Chciałabym, żeby były szczęśliwe. Żeby były empatycznymi, dobrymi i pracowitymi kobietami w dorosłości, które nie boją się sięgać po swoje marzenia. […] Jeśli będą chciały grać w piłkę z tatą, czemu nie? Jeśli będą chciały prowadzić swoje firmy, niech prowadzą, albo kilka firm jak mama — zapowiadała.

Za kilka lat dowiemy się jaką drogę obejmie Klara oraz Laura i czy któraś z pociech pójdzie śladami znanych rodziców.

Anna Lewandowska
Ania i Robert Lewandowscy

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”