Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska już ubrała choinkę. ”W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale”
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 27.11.2020 12:58

Anna Lewandowska już ubrała choinkę. ”W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale”

Anna Lewandowska
fot. TRICOLORS/East News

Anna Lewandowska ubrała choinkę już w listopadzie. Pięknie przystrojonym drzewkiem gwiazda pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Oczywiście zdjęcie świątecznego drzewka tak wcześnie jest zaskakujące, ale Ania się tym nie przejmuje: – W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale… czy to ważne? – pyta blogerka.

Gwiazda przyznała, że uwielbia święta i atmosferę Bożego Narodzenia. Dlaczego więc w tych dziwnych i trudnych czasach nie zafundować sobie świątecznej radości dużo wcześnie, by Gwiazdką cieszyć się przez cały miesiąc? Ania uważa, że to wspaniałe rozwiązanie.

Anna Lewandowska pokazała piękną choinkę

Anna Lewandowska już 23 listopada udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie z choinką i córeczką Klarą. Drzewko jest naprawdę pięknie przystrojone i świeci mnóstwem światełek. Ania świadoma tego, że rozpoczynanie świątecznych przygotowań tak wcześnie może zaskakiwać, szybko uargumentowała:

-Zdjęcie z choinką… W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale… czy to ważne? Kocham ŚWIĘTA, bo dają mi spokój, za którym tęsknię. To dla mnie czas pełen radości i pięknych chwil w gronie najbliższych. Potrzebujemy normalności, powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji, dlatego my już dziś ubraliśmy choinkę – tłumaczy gwiazda.

Cały grudzień na świętowanie

Co roku mówi się słynne zdanie: święta, święta i po świętach… Jednak Anna Lewandowska i jej rodzina nie będą musieli wygłaszać znanej tezy, bo rozpoczynając otaczanie się bożonarodzeniowym klimatem już teraz, spokojnie zdążą się nim nacieszyć:

– A cały grudzień przeznaczymy na celebrowanie przedświątecznego nastroju, szykując dom na święta, robiąc kalendarz adwentowy dla dzieci czy piekąc pierniczki. Chcę cieszyć się, tym pięknym czasem najdłużej jak się da, a wieczorem, nawet czasem zasmakować grzanego wina – opisuje gwiazda pod zdjęciem.

A Wy już ubraliście swoje choinki? Jaki termin jest dla Was najlepszym do dekorowania domu? Podobno 6 grudnia jest dla wielu Polaków idealną datą. Niektóre dzieci znajdują swoją prezenty od Świętego Mikołaja, Gwiazdora, Aniołka czy Dzieciątka nie pod poduszką a właśnie pod choinką. Ania może wcale aż tak się nie pospieszyła…

anna lewandowska

Mała Klara też cieszy się na święta tak jak jej mama.

anna lewandowska

Dla Ani Lewandowskiej wcześniejsze celebrowanie świąt jest lekiem na przygnębiającą, epidemiczną rzeczywistość.