Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska potwierdziła, że planuje 3. dziecko
Karol Osiński
Karol Osiński 23.01.2021 17:12

Anna Lewandowska potwierdziła, że planuje 3. dziecko

Anna Lewandowska
fot. Piotr Molecki/East News

Niedawno na Instagramie małżonki Roberta Lewandowskiego pojawiło się mnóstwo komplementów sugerujących, że wygląda coraz lepiej. Jedna z internautek stwierdziła, że to efekt dwóch przebytych ciąży, uznając, że po każdej z nich sportsmenka wygląda jeszcze korzystniej. Anna Lewandowska nie pozostała obojętna wobec tych słów i odparła, że… na tym nie koniec.

To już pewne. Anna Lewandowska planuje kolejną ciążę. Po słowach, które wypowiedziała, możemy spodziewać się kolejnego potomka piłkarza i sportsmenki. Nie wiadomo jednak kiedy ten magiczny moment nastąpi, a gwiazda wraz z mężem zachwycą Polaków wspaniałą informacją.

Anna Lewandowska planuje trzecią ciążę

Trenerka fitness potwierdziła, że planuje sprawić córeczkom Laurze i Klarze prezent w postaci braciszka lub siostrzyczki. Stało się to podczas konwersacji ze swoimi fanami na Instagramie. Jedna z internautek posłała w stronę Anny Lewandowskiej komplement, który brzmiał – po każdym kolejnym dziecku wygląda pani coraz lepiej.

Małżonka Roberta Lewandowskiego nie kryła zadowolenia z tych słów, a co więcej, nie pozostała wobec nich obojętna i postanowiła odpowiedzieć bardzo zaskakującym, a przy tym radosnym stwierdzeniem, że na drugim dziecku nie zamierza skończyć.

Dziękuję, hihihi, planuję więcej – odparła Anna Lewandowska.

Sportsmenka nigdy nie ukrywała, że jej marzeniem jest mieć dużą i szczęśliwą rodzinę i wygląda na to, że zamierza to marzenie spełnić. Jej słowa są potwierdzeniem, że trzecie dziecko Lewandowskich, to jedynie kwestia czasu. Nie wiadomo jednak kiedy będziemy mogli się spodziewać kolejnego malucha. Laura i Klara bez dwóch zdań będą bardzo szczęśliwe.

Dzieci Lewandowskich

Ciężko w dzisiejszych czasach znaleźć Polaka, który nie słyszał o Annie i Robercie Lewandowskich. Ich rodzina stała się niezwykle popularna, jednak nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ sukcesy zawodowe, które regularnie odnoszą, przynoszą dumę i chlubę wszystkim Polakom oraz im samym.

Anna Lewandowska wraz ze swoim mężem dotychczas doczekali się dwójki córeczek: Klarę urodzoną w 2017 roku, oraz Laurę, którą powitali na świecie w maju ubiegłego roku. Córeczki są ich oczkami w głowie, co podkreślają na każdym kroku. Bardzo często spacerują całą rodziną, a także aktywnie spędzają czas, jak na sportowców przystało. Nie jest tajemnicą, że Robert Lewandowski, który w ubiegłym roku zgarnął wszystkie możliwe nagrody piłkarskie, chciałby mieć synka.

Ania chciałaby dać Robertowi syna, z którym, gdy podrośnie, grałby w piłkę i przekazałby mu swoją wiedzę. To byłoby dopełnienie ich szczęścia – zdradził jakiś czas temu znajomy Lewandowskich tygodnikowi Na żywo.

Informacja o planowanej kolejnej ciąży jest wspaniała, teraz pozostaje jedynie czekać.

Zobacz zdjęcia:

lewandowscy

Anna Lewandowska potwierdziła, że planuje 3. dziecko.

Anna Lewandowska

Robert Lewandowski nigdy nie ukrywał, że jego marzeniem jest mieć synka.

Anna Lewandowska

Ich córki są dla nich wszystkim, jednak nie zamierzają zaprzestać powiększania rodziny.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl