Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lewandowski najlepszym piłkarzem świata. Dumna żona aż piszczy z radości, dodała nagranie
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 17.12.2020 23:18

Lewandowski najlepszym piłkarzem świata. Dumna żona aż piszczy z radości, dodała nagranie

Anna Lewandowska z pewnością jest bardzo dumna ze swojego męża. W końcu Robert został wybrany na najlepszego piłkarza świata i otrzymał nagrodę The Best FIFA Football Awards. Na InstaStory znanej trenerki pojawiło się nagranie, na którym widać jak ogląda galę. W tle możemy usłyszeć, że piszczy z radości.

17 grudnia poznaliśmy rozstrzygnięcia gali The Best FIFA Football Awards w 2020 roku. Najlepszym piłkarzem na świecie okazał się Robert Lewandowski. To pierwszy taki tytuł dla Polaka w historii. Nic więc dziwnego, że jego żona Anna Lewandowska nie mogła powstrzymać się od okrzyków oraz pisków radości.

Robert Lewandowski wygrał FIFA The Best 2020. Anna Lewandowska jest dumna z męża

Ostatnio mogliśmy oglądać filmiki Ani, na których wzrusza się do świątecznych kolęd. Nic dziwnego, w końcu gwiazda nie ukrywa, że uwielbia święta, dlatego swoją choinkę postanowiła ubrać jeszcze w listopadzie. Jednak tym razem stało się coś, co naprawdę wywołało w niej wiele emocji.

Anna Lewandowska na każdym kroku stara się wspierać swojego męża. Często mogliśmy ją zobaczyć na meczach swojego ukochanego, któremu zawsze wiernie kibicuje.

17 grudnia odbyła się gala FIFA The Best 2020, na której przyznawane są nagrody m.in. dla najlepszych piłkarzy. Anna Lewandowska nie mogła przegapić takiej okazji i wszystko oglądała w telewizji. Swoimi ogromnymi emocjami podzieliła się z fanami na Instagramie.

Jeszcze zanim oficjalnie poznaliśmy wyniki, na jej InstaStory można było przeczytać:

To się dzieje… Mój mąż nominowany do The Best FIFA Football Awards 2020. Czy po raz pierwszy w historii Polak zostanie najlepszym piłkarzem roku na świecie? — pytała, chyba jeszcze sama nie wierząc w to, co się właśnie dzieje.

Jednak później okazało się, że Robertowi Lewandowskiemu udało się dokonać tego historycznego osiągnięcia i Polak zgarnął tytuł najlepszego piłkarza świata. To ogromny sukces, a jego żona wiedziała, jak okazać swoje emocje.

Anna Lewandowska piszczy z radości po przyznaniu nagrody dla Roberta

Na Instagramie Ani widzimy, jak trenerka ogląda rozdanie nagród. Kiedy lektor podał już oficjalne wyniki, „Lewa” nie mogła powstrzymać swoich emocji. Na filmiku słychać jak krzyczy i piszczy z radości.

Jej okrzyki robią się coraz głośniejsze, kiedy na ekranie pojawia się sam Robert Lewandowski, któremu wręczają nagrodę. Polskiemu piłkarzowi w konkursie udało się wyprzedzić Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo.

Trzeba przyznać, że sezon 2019/2020 był zdecydowanie najlepszy w karierze Polaka. Robert był liderem Bayernu Monachium, strzelił aż 55 goli, co przyczyniło się do zdobycia Ligi Mistrzów, a także mistrzostwa i Pucharu Niemiec.

Na Instagramie możecie posłuchać okrzyków i pisków trenerki. Trzeba się pospieszyć, bo będzie ono dostępne tylko przez 24 godziny!

Zobacz zdjęcia:

Anna Lewandowska

Gala była ważna nie tylko dla Roberta, lecz także dla Ani.

Anna Lewandowska

Trenerka udostępniła na InstaStory, że będzie oglądać transmisję z przyznania nagród.

Anna Lewandowska

Kiedy podano oficjalne wyniki o wygranie Lewandowskiego, Ania piszczała z radości.

Anna Lewandowska

Kiedy na ekranie pojawił się Robert Lewandowski, jego żona krzyczała jeszcze głośniej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram