Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska o zmroku opublikowała nagranie, nie mogła opanować łez. Emocje sięgnęły zenitu ze wzruszenia
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 16.12.2020 18:13

Anna Lewandowska o zmroku opublikowała nagranie, nie mogła opanować łez. Emocje sięgnęły zenitu ze wzruszenia

Anna Lewandowska
instagram.com

Anna Lewandowska jest znana ze swojej miłości do świąt. Gwiazda jeszcze w listopadzie ubrała choinkę i od tego czasu oddaje się przeżywaniu świątecznej atmosfery. Sportsmenka opublikowała ostatnio niezwykłe nagranie, na którym Sebastian Karpiel-Bułecka gra kolędy. -Wzruszona na maksa – mówiła.

Lewandowscy uwielbiają okres świąteczny. Dlatego już na początku grudnia para przyleciała do Polski, by cieszyć się świątecznym klimatem. Ania ostatnio odwiedziła dom Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki, żeby wysłuchać przepięknego koncertu.

Anna Lewandowska płacze przy kolędach

Sebastian Karpiel-Bułecka chwycił za skrzypce i zagrał w pięknej interpretacji najpiękniejsze kolędy: Oj maluśki, maluśki czy Hej, kolęda!. Anna transmitowała ten niezwykły koncert na swoim InstaStory. Gwiazda była zachwycona i bardzo wzruszona.

Ania nie raz przyznawała, że kocha atmosferę świąteczną. Z tej miłości tłumaczyła się już fanom, gdy w połowie listopada w jej domu stanęła już piękna choinka.

Lewandowska podkreśliła wówczas, że epidemia i to, co na zewnątrz jest bardzo przytłaczające i trudne, a święta mogą naprawdę poprawić nastrój, więc czemu nie cieszyć się nimi wcześniej niż 24 grudnia?

Oprócz poprawienia nastroju, świąteczny klimat bardzo wzrusza. Piękne nagrania występów Karpiel-Bułecki gwiazda opisała:

– Magiczny moment. Love. Wzruszona na maksa. Dziękuję. – napisała dodając do opisu płaczącą emotikonkę i serduszko.

Anna Lewandowska wspiera polską gastronomię

Oprócz nagrania gwiazda umieściła zdjęcia z Pauliną Krupińską, na którym siedzą przed stołem pełnym sushi. Jak zaznaczyła sportsmenka, kolację postanowiła zamówić w restauracji, w ramach akcji wspierającej polską gastronomię.

Już jakiś czas temu gwiazda ogłosiła, że chce zachęcić swoich fanów do wspierania polskiej gospodarki. Wielu z nas zamawia gotowe świąteczne dania czy kupuje prezenty.

Wystarczy wybrać polskie firmy do spełnienia świątecznych potrzeb i w ten sposób wspomóc rodzimą gospodarkę. Anna Lewandowska od momentu włączenia się do akcji niemal codziennie promuje jakąś polską firmę.

Zobacz zdjęcia:

anna lewandowska

Występ Sebastiana Karpiel-Bułecki zachwycił Annę Lewandowską.

anna lewandowska

Gwiazda nie kryła wzruszenia.

anna lewandowska

Góral wzruszył Annę do łez.

anna lewandowska

Po wzruszającym koncercie, Lewandowska wraz z przyjaciółmi zamówiła kolację z restauracji, w ten sposób wpierając polską gastronomię.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: Instagram