Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska pokazała wspólne zdjęcie córek. Malutka Laura i Klara wyglądają razem uroczo „Piękny widok. W rodzeństwie siła”
Karina Sulich
Karina Sulich 08.05.2020 14:51

Anna Lewandowska pokazała wspólne zdjęcie córek. Malutka Laura i Klara wyglądają razem uroczo „Piękny widok. W rodzeństwie siła”

Anna Lewandowska
Fot. annalewandowskahpba, Instagram

6 maja Anna Lewandowska po raz drugi została mamą, a gwiazdorskie małżeństwo powitało na świecie swoją kolejną córeczkę, o czym jako pierwszy poinformował dumny tata. Dziś media społecznościowe znanych rodziców pękają w szwach od serduszek, gratulacji i pozytywnych komentarzy, a prawdziwą furorę robi wspólne zdjęcie małych siostrzyczek.

Anna Lewandowska pokazała wspólne zdjęcie córek, po którym łatwo stwierdzić, że Klara nie mogła już doczekać się młodszej siostrzyczki, Laury. Dziewczynki wyglądają przeuroczo i szturmem podbiły serca nie tylko fanów słynnej trenerki, ale i całej plejady gwiazdy. Piękny widok. W rodzeństwie siła – skomentowała zachwycona Paulina Krupińska.

Anna Lewandowska urodziła

Ciążę Anny Lewandowskiej obserwowały miliony internautów, nic więc dziwnego, że kiedy słynna trenerka urodziła, w mediach wprost zahuczało. Jedna z najbardziej uwielbianych par show-biznesu właśnie po raz drugi została rodzicami, i to zaledwie kilka dni po 3 urodzinach swojej starszej córki. Klara wprost nie mogła doczekać się, aż na świat przyjdzie jej młodsza siostrzyczka.

Dziś w mediach społecznościowych Anny Lewandowskiej pojawiło się kolejne zdjęcie, które szturmem podbiło Instagram. W zaledwie dwie godziny pojawiły się pod nim tysiące komentarzy i prawie 2 tysiące polubień. Co takiego na nim widać? Klara została przyłapana, jak pochyla się nad kołyską swojej młodszej siostrzyczki i gładzi ją po maleńkiej buzi.

Piękny widok. W rodzeństwie siła — skomentowała Paulina Krupińska. Już teraz widać, że Klara będzie prawdziwą opoką dla malutkiej Laury, która swoje wyjątkowe imię zawdzięcza właśnie starszej siostrze.

  1. Nie żyje uwielbiany wokalista. Zmarł w drodze do szpitala, miał 66 lat
  2. Popatrz i natychmiast powiedz co widzisz na obrazku. Odpowiedź ujawnia najbardziej skrywaną prawdę na twój temat
  3. Książę Karol jest gejem? Tabloid opublikował zdjęcie, na których książę całuje się z młodym mężczyzną

Anna i Robert Lewandowscy: dzieci

Kiedy Anna Lewandowska wróciła ze szpitala, została przywitana w iście gwiazdorskim stylu. Na mamę czekały dekoracje, prezenty i zniecierpliwiona Klara. Jak zdradziła w wywiadzie dla PAP teściowa Roberta Lewandowskiego, to starsza siostra miała wpływ na imię Klary.

Trzeba przyznać, że dziewczynki wyglądają przepięknie. Gratulujemy całej rodzinie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

anna lewandowska

Anna Lewandowska opublikowała na zdjęcie urocze zdjęcie swoich córek. Fani i gwiazdy są zachwyceni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Makabryczne odkrycie w podwarszawskiej miejscowości. Mężczyzna znalazł ciało w studni, na miejscu jest technik kryminalistyki
  2. Pilny apel do WHO ws. koronawirusa. Sprawa dotyczy Chin
  3. Ciało aktorki znaleziono w oceanie. Co tak naprawdę się stało? Miała 43 lata
  4. Fryzjerka wykonywała swoje usługi mimo koronawirusa. Trafiła do więzienia
  5. 10. dzień poszukiwań Kacperka. Najnowsze fakty. Wiemy, gdzie obecnie koncentrują się poszukiwania
  6. Zatrważające nagranie obiega sieć. Protestujący starli się z policją, doszło do użycia przemocy

źródło: jastrzabpost.pl