Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska urodziła? Wszystko już jasne, gwiazda pokazała zdjęcie
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 04.05.2020 21:42

Anna Lewandowska urodziła? Wszystko już jasne, gwiazda pokazała zdjęcie

Anna Lewandowska
Fot. instagram.com/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska pochwaliła się najnowszym zdjęciem. Młoda mama jest szczęśliwa, podzieliła się ze swoimi obserwatorami pięknym zdjęciem, które zostało opatrzone obszernym wpisem. Byliście tu ze mną cały czas, byliśmy w tym totalnie razem! – napisała Anna Lewandowska w najnowszym poście. Cieszymy się razem z nią.

Anna Lewandowska pochwaliła się najnowszym zdjęciem

Polski piłkarz zaraz po tym jak strzelił bramkę, wykonał swój słynny gest, którym obwieścił, że już wkrótce będzie tatą. Przyjście na świat Klary było dla niego wielkim wydarzeniem. Kilka miesięcy temu, po dwóch latach od narodzin ich pierwszej córeczki dowiedzieliśmy się, że Anna Lewandowska jest w kolejnej ciąży.

Odkąd Anna Lewandowska obwieściła światu dobrą nowinę, cała Polska czekała z niecierpliwością na szczęśliwe rozwiązanie. Wszystko już jasne, żona Lewandowskiego pokazała zdjęcie i dziękowała swoim fanom.

Jak tylko do sieci wypłynęły informację, że Anna Lewandowska spodziewa się kolejnego dziecka, posypało się mnóstwo pytań. To już drugie dziecko najgorętszej pary show-biznesu. 3 lata temu pojawiło się pierwsze dziecko Lewandowskich. Przyjście na świat uroczej Klary wywołało mnóstwo szumu. Dumny ojciec, Robert Lewandowski przekazał tę wspaniałą nowinę podczas jednego ze swoich meczów.

  1. Nagle zmiany w rozporządzeniu Rady Ministrów. Co dalej z godzinami dla seniorów?
  2. W sieci pojawiło się nagranie z dużego polskiego szpitala. Sceny jeżą włosy na głowie, tak postępują z chorymi na COVID-19
  3. Niewiele osób zdaje sobie sprawę. Jednym nawykiem możesz bezpowrotnie zniszczyć swoje brwi

Anna Lewandowska urodziła?

Anna Lewandowska wciąż czeka, aż jej drugie dziecko przyjdzie na świat. Młoda mama udostępniła kolejne zdjęcie z wyeksponowanym brzuszkiem. Mimo tego, że rodzeństwo 3-letniej Klary już powinno być na świecie to nie widać, aby spieszyło się na spotkanie z rodzinką.

Ktoś tu się chyba nieźle zadomowił – pisała Anna Lewandowska na swoim oficjalnym profilu.

Żona polskiego piłkarza cały czas jest w gotowości i czeka, aż jej kolejna pociecha również będzie gotowa, aby przyjść na świat. Młoda mama przez cały okres ciąży starała się być aktywna fizycznie. Mimo swojego wyjątkowego stanu zorganizowała dla swoich fanów kwarantannowe wyzwanie, które miało zachęcić ich do odrobiny ruchu.

Podziwiamy determinację i zaangażowanie młodej mamy, która pomimo swojego wyjątkowego stanu nie traci formy. Czekamy z niecierpliwością na szczęśliwe rozwiązanie, na ten moment wiadomo jedynie, że trenerka nie spodziewa się bliźniaków.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie.

Anna Lewandowska

Młoda mama wciąż czeka, aż na świat przyjdzie jej drugie dziecko.

Anna Lewandowska

Miejmy nadzieję, że już niebawem na świecie pojawi się kolejny członek rodziny Lewandowskich.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ojciec wyjeżdżał z domu, nie zauważył chłopca. Doszło do tragedii. 1,5-latek nie żyje
  2. Tragedia Polaków w Hiszpanii. Stracili swój największy skarb, stanął w ogniu
  3. Ogromne zmiany dla Polaków. Od dziś duże restrykcje dot. uwielbianej przez nas aktywności, policja podaje kwoty mandatów
  4. Zainstalował kamerę w sypialni. Na jaw wyszło, co kot robi obok jego głowy, jak śpi
  5. Niestety, nie żyje Julia Romelczyk. Do mediów trafiły nieoficjalne informacje o tragedii
  6. Niewielu wie, czym zajmuje się żona Szymona Hołowni. Jej zawód wykonują tylko 4 kobiety w całej Polsce

Źródło: sportowefakty.wp.pl