Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Komorowska ma powody do radości! Mąż zrobił dla niej coś niezwykłego!
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 30.07.2019 13:53

Anna Komorowska ma powody do radości! Mąż zrobił dla niej coś niezwykłego!

anna komorowska
fot. screen z youtube.com Prezydent.pl

Anna Komorowska została żoną byłego prezydenta ponad czterdzieści lat temu. Mimo upływu lat wciąż pozostają zgodną i kochającą się parą, która uwielbia sprawiać sobie nawzajem niespodzianki. Mieliśmy okazję przekonać się o tym niedawno, kiedy świętowali pewną ważną okazję. Mąż zrobił dla niej coś naprawdę niezwykłego!

Bronisław Komorowski naprawdę ma gest! Anna Komorowska nie mogła uwierzyć, co wymyślił dla niej mąż. Były prezydent dołożył wszelkich starań, żeby zapamiętała ten dzień do końca życia. O co chodzi? Jeszcze do niedawna para musiała borykać się z licznymi niewygodami, wynikającymi z przeprowadzania remontu. Na szczęście ten okres pełen wyrzeczeń mają już za sobą — Komorowskiemu bardzo zależało, żeby prace znalazły swój finał przed pewną szczególną datą. Inaczej nici z niespodzianki dla partnerki. I nie chodzi o rocznicę ślubu! Na szczęście robotnicy stanęli na wysokości zadania, a Anna Komorowska mogła cieszyć się z gestu męża. Nie uwierzycie, na jaki pomysł wpadł!

Co Anna Komorowska dostała od męża?

Anna Komorowska dostała od męża wspaniałe przyjęcie imieninowe. Były prezydent stanowi zaprzeczenie stereotypu, że mężczyźni nie przywiązują wagi do obchodzenia rocznic. Bronisław Komorowski przygotowywał imprezę dla żony całymi tygodniami!

Jak czytamy na pomponik.pl, wydarzenie zostało zorganizowane 26 lipca 2019 roku. Odbyło się w domu małżonków w Budzie Ruskiej i wzięły w nim udział prawdziwe tłumy! W menu znalazły się takie potrawy jak m.in. pieczony świniak, tort dla solenizantki, a gospodarz zadbał o wino dla gości. Jednak największe zaskoczenie spotkało Annę Komorowską następnego dnia. Co wymyślił Bronisław Komorowski?

Kiedy Anna Komorowska wspominała wczorajsze przyjęcie imieninowe, do drzwi byłej pary prezydenckiej zapukał… ksiądz. To nie był przypadek — okazało się, że Bronisław Komorowski poprosił kapłana, by odprawił mszę dla domowników i gości. Co ciekawe, odbyła się w ogrodzie. Doszło również do poświęcenia nowo wyremontowanego domu.

Czym zajmuje się Anna Komorowska?

Anna Komorowska zajmuje się celebrowaniem życia towarzyskiego i rodzinnego. Jak przyznała w wywiadzie dla portalu fakt.pl, nie pracuje zawodowo. Mimo tego ma pełne ręce roboty!

Dodatkowo Bronisław Komorowski z żoną czynnie angażują się w życie społeczne i polityczne kraju. Anna Komorowska m.in. brała udział w Czarnym Proteście. Była również jedną z trzech byłych Pierwszych Dam — z Danutą Wałęsą oraz Jolantą Kwaśniewską — które skierowały list otwarty do prezydenta Andrzeja Dudy. Apelowały o wstrzymanie prac nad projektem, który całkowicie zakazywałby aborcji.

Bronisław Komorowski uczcił imieniny żony w wyjątkowy sposób. Anna Komorowska musiała być naprawdę zachwycona jego gestem!

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY KOMOROWSKIEJ:

anna komorowska

Anna Komorowska wciąż angażuje się w życie polityczne Polski.

anna komorowska

Była Pierwsza Dama obchodzi imieniny 26 lipca.

anna komorowska

Anna Komorowska świętowała ten wyjątkowy dzień w otoczeniu bliskich i przyjaciół.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Duncan James ujawnił swoją orientację! Przystojny gwiazdor pokazał zdjęcie ze spektakularnym mężczyzną
  2. Nos kota był w opłakanym stanie. Mężczyzna był zszokowany, gdy zobaczył go z bliska
  3. Starsza kobieta była wyśmiewana i nazywana wiedźmą. Jej metamorfoza sprawi, że oniemiejecie
  4. Jak utrwalić makijaż, żeby trzymał się cały dzień? Sprawdzone sposoby na lato
  5. Wykształcenie Ewy Farnej wzbudza wiele wątpliwości. Studiowała na prestiżowej uczelni

źródła: Super Express, fakt.pl, pomponik.pl