Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Jantar chwilę przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Nie był przygotowany na jej słowa
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 05.01.2020 09:13

Anna Jantar chwilę przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Nie był przygotowany na jej słowa

anna jantar
instagram.com/natalia.kukulska

Anna Jantar chwilę przed ślubem zwróciła się do Jarosława Kukulskiego. Mężczyzna nie spodziewał się takich słów. O tej zaskakującej chwili powstała piosenka, która okazała się wielkim hitem, a fani gwiazdy do dziś pamiętają każde jej słowo.

Tuż przed zawarciem związku małżeńskiego Anna Jantar pokusiła się żart skierowany do jej przyszłego męża, Jarosława Kukulskiego. Jej słowa zdumiały świadków, którzy jeszcze wiele lat później wspominali ten wyjątkowy moment.

Anna Jantar: ślub

Anna Jantar była niezwykle pogodną osobą. Jak zdradził jej przyjaciel poeta Lech Konopiński, który był świadkiem na ślubie artystów, wokalistka miała niesamowite poczucie humoru i nawet w jak stresującym dniu zażartowała: Co ja w tobie widziałam?-pytała, spoglądając na przyszłego męża.

Uznałem, że to znakomity pomysł na piosenkę, Jarek napisał szybko muzykę i tak w 1971 roku powstał jeden z największych przebojów — opowiadał Lech Konopiński, cytuje se.pl.

Na szczęście Jarosław Kukulski znał swoją wybrankę i nie poczuł się urażony jej dowcipem. Utwór, który powstał dzięki temu zdarzeniu, stał się jednym z najbardziej znanych przebojów Anny Jantar. Grały go niemal wszystkie rozgłośnie radiowe i został wybrany piosenką roku.

Kiedy Anna Jantar i Jarosław Kukulski wzięli ślub?

Anna Jantar i Jarosław Kukulski wzięli ślub 11 kwietnia 1971 w kościele św. Anny w Poznaniu. Poznali się w zespole Waganci. W 1976 roku na świat przyszła ich córka Natalia Kukulska. Po rozpadzie zespołu Jarosław współpracował z ukochaną i pisał jej najbardziej znane piosenki, między innymi przebój Tyle słońca w całym mieście.

Jak podaje Fakt, kiedy Anna Jantar wracała z ostatniego koncertu w jej życiu, najprawdopodobniej chciała zakończyć małżeństwo z muzykiem. Tabloid donosi, że piosenkarka podejrzewała męża o zdradę z Ireną Jarocką. Obie panie były koleżankami z branży, ale i rywalkami w swoim zawodzie. Z informacji, które podaje fakt.pl, wynika, że gwiazda sama żywiła wielkie uczucie w kierunku innego muzyka, Wojciecha Morawskiego z zespołu Perfect. Do rozwodu nigdy nie doszło, Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej w 1980 roku, gdy wracała z trasy koncertowej w USA.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

przyjaciółka
anna jantar

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  2. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  3. Brzuszek dziewczynki ciągle rósł. Rodzice usłyszeli diagnozę, okazała się ciosem prosto w serce
  4. Najdroższy kalendarz adwentowy na świecie. Co się znajduje w środku? Nie dowierzamy
  5. Terrier i rottweiler stworzyli nietypową parę. Ich szczeniaczki skradają serce
  6. Mało kto o słyszał o pierwszej żonie Radosława Majdana. Ładniejsza od Rozenek i Dody?

Źródła: se.pl, fakt.pl