Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Głogowska z przesłodkim przyjacielem wysyła buziaki do swoich fanów. Zdjęcie na łonie natury skradło serca
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 14.08.2022 21:16

Anna Głogowska z przesłodkim przyjacielem wysyła buziaki do swoich fanów. Zdjęcie na łonie natury skradło serca

Anna Głogowska
fot. instagram.com/annaglogowska_official/

Anna Głogowska udostępniła w sieci zdjęcie ze swoim czworonożnym przyjacielem. Fotografia na łonie natury niewątpliwie szybko skradła serca fanów. Nie był to pierwszy raz, kiedy gwiazda pochwaliła się pupilem.

Wiele osób traktuje swoje zwierzęta domowe jak pełnoprawnych członków rodziny. Dotyczy to również gwiazd, które chętnie chwalą się czworonogami w sieci. Tym razem psa pokazała Anna Głogowska.

Anna Głogowska zapozowała z przyjacielem

Annę Głogowską większość osób może kojarzyć z programu „Taniec z gwiazdami”. Początkowo towarzyszyła gwiazdom w kilku edycjach TVN-owskiej wersji show, a następnie przez rok współprowadziła program na Polsacie. Obecnie jest tancerką teleturnieju „Jaka to melodia”, a także aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na daną chwilę jej profil obserwuje prawie 40 tys. fanów.

Głogowska nie daje o sobie zapomnieć i regularnie postuje nowe zdjęcia na Instagramie. Tym razem pochwaliła się swoim czworonożnym przyjacielem za pomocą uroczej fotografii wykonanej na łonie natury.

– Buziaki! A kto nie chce, to trudno! Już i tak dostał – napisała żartobliwie.

Czy Głogowska z kimś się spotyka?

O swojej prywatności Głogowska nie mówi zbyt dużo. Ze względu na to fani cały czas spekulują, czy gwiazda z kimś się spotyka i czy jej serce jest zajęte. Jeszcze niedawno wiele osób podejrzewało, że tancerkę łączy coś z Mikołajem Roznerskim. Nie zostało to jednak potwierdzone.

Póki co wydaje się, że najbliższy Annia Głogowskiej jest jej piesek. To on i pasja do tańca zajmują szczególne miejsce w sercu gwiazdy. Niecały miesiąc temu celebrytka chwaliła się zwierzakiem na fotografii ozdobionej czerwonymi sercami.

Anna Głogowska
  1. „Taniec z Gwiazdami”. Poznaliśmy wszystkich uczestników 13. edycji. Kto z kim zatańczy?
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”