Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Głogowska w bikini wtula się w Piotra Gąsowskiego. Zaskakujący widok, para rozstała się kilka lat temu
Michał Fitz
Michał Fitz 17.07.2022 10:53

Anna Głogowska w bikini wtula się w Piotra Gąsowskiego. Zaskakujący widok, para rozstała się kilka lat temu

Anna Głogowska
TRICOLORS/East News

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski byli swego czasu jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Ich miłość dała owoc w postaci wspólnej córki. Jak się okazuje, nie tylko ona ich teraz łączy, bo obydwoje wybrali się także na wspólne wakacje.

Tancerka opublikowała w sieci kilka zdjęć z tego wypadu. Na jednym z nich widać, jak siedzi w basenie ze swoją dawną miłością i wtula się w niego. Nie ma wątpliwości, że fani mogli być takim widokiem nieźle skonsternowani.

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski na wspólnych wakacjach

Piotr Gąsowski już jakiś czas temu chciał dolecieć do Malagi, ale przeszkodziły mu w tym komplikacje lotnicze. Teraz udało mu się zorganizować wycieczkę i jak widać, nie był na niej sam, a Anna Głogowska to raptem jedna z wielu towarzyszów podróży.

Poza nią na zdjęciach pojawia się także córka byłej już pary, Julia, a także Robert Rozmus. Z kolei na fotografii dodanej przez Piotra Gąsowskiego widać jeszcze Katarzynę Dowbor wraz z synem i jego żoną, Joanną Koroniewską. Nie wiemy, czy wszyscy polecieli razem do Hiszpanii, czy jedynie w takim składzie spotkali się na miejscu. Niemniej, ewidentnie świetnie bawili się w swoim towarzystwie.

To zresztą nie pierwszy raz, gdy Anna Głogowska i Piotr Gąsowski tak swobodnie spędzają czas. Całkiem niedawno opowiadali w mediach społecznościowych o urodzinach wyżej wspomnianej córki, które też zorganizowali wspólnie. Na tamtym wydarzeniu również świetnie się bawili, a fakt, że kiedyś byli razem, wcale im nie przeszkadzał.

Anna Głogowska o relacji z Piotrem Gąsowskim

Co ciekawe, Anna Głogowska jakiś czas temu udzielała wypowiedzi, w której poruszyła temat relacji z byłym partnerem. Zdecydowała się wówczas na ciekawą tezę, z którą nie wszystkie panie się zgodzą. Stwierdziła bowiem, że każdej poleca bliską, przyjacielską relację ze swoim eks.

Wytłumaczyła, że według niej taka relacja jest jeszcze lepsza od samego związku. Nie ma już bowiem napięć, które towarzyszą wspólnemu, codziennemu życiu i łatwiej cieszyć się swoim towarzystwem na spotkaniach takich jak właśnie urodziny córki czy wspólny wypad na wakacje.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Piotr Gąsowski stanął po stronie Dariusza Szpakowskiego. Skrytykował TVP
  2. Co się dzieje z Ewą Wencel? Aktorka zniknęła z telewizji. Wiemy, jak teraz wygląda jej życie
  3. Czym na co dzień zajmuje się Agata Wdowiak? Można się zdziwić, 24-latka ma nietypowe zainteresowania