Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Głogowska w bikini przytula się do znanego aktora. Wiemy, co ich łączy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.07.2022 11:50

Anna Głogowska w bikini przytula się do znanego aktora. Wiemy, co ich łączy

Anna Głogowska
Instagram/annaglogowska_official

Anna Głogowska zaskoczyła wszystkich swoich fanów najnowszymi zdjęciami, które ukazały się na jej profilu na Instagramie. Gwiazda udała się na wymarzone wakacje i nie szczędzi fotografii z luksusowego wyjazdu.

Co ciekawe, na jednym ze zdjęć tancerka przytula się ze znanym polskim aktorem. Gwiazdy znają się już od wielu lat i mają wspólną przeszłość. Co obecnie łączy Annę Głogowską i Piotra Gąsowskiego?

Anna Głogowska przytula się ze znanym aktorem

Od dłuższego czasu media rozpisują się na temat życia uczuciowego popularnej tancerki. Gwiazda bardzo chroni swoją prywatność i zaciekle broni informacji na temat tego, kto jest jej wybrankiem. Teraz zaskoczyła wszystkich swoich wielbicieli fotografiami, które zamieściła na swoich social mediach. Na Instagramie tancerki pojawiły się zdjęcia z jej najnowszego wyjazdu. Anna Głogowska czule przytula na nich jednego ze znanych polskich aktorów.

Anna Głogowska obejmuje Piotra Gąsowskiego w basenie

Widoczny na fotografii gwiazdor, to nikt inny jak Piotr Gąsowski. Co ciekawe, para była już kiedyś razem, ale jakiś czas temu podjęli decyzję o rozstaniu. Zakochani doczekali się także córki Julii, która przyszła na świat w 2007 roku.

Jak widzimy na social mediach, Anna Głogowska udała się na wakacje razem z Piotrem Gąsowskim i ich pociechą. Na jednym ze zdjęć w basenie tancerka czule obejmuje za szyję swojego byłego ukochanego. Czy to może oznaczać, że parę łączy obecnie coś więcej niż przyjaźń?

Nic nie wiadomo na ten temat, ale patrząc na zdjęcia na Instagramie, można wywnioskować, że rodzice Julii zachowują ze sobą przyjacielskie relacje. Żadna z gwiazd nie komentuje plotek na temat ich rzekomego powrotu.

Zobacz post:

Anna Głogowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Miss Polski 2022. Znamy wyniki konkursu, Aleksandra Klepaczka wybrana najpiękniejszą Polką
  2. Anna Głogowska w bikini wtula się w Piotra Gąsowskiego. Zaskakujący widok, para rozstała się kilka lat temu
  3. Pytanie na śniadanie: „Techniki relaksacyjne” na stres wywołany problemami finansowymi. Zastanawiające rady ekspertki

Źródło: Jastrząb Post