Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Głogowska pokazała swojego „ukochanego”. Enigmatyczny komunikat na profilu tancerki. „Poproszę go dzisiaj o rękę”
Michał Fitz
Michał Fitz 07.07.2022 19:22

Anna Głogowska pokazała swojego „ukochanego”. Enigmatyczny komunikat na profilu tancerki. „Poproszę go dzisiaj o rękę”

instagram.com/annaglogowska_official

Anna Głogowska od kilku miesięcy jest swatana przez plotki z Mikołajem Roznerskim. Tancerka całkiem niedawno udzieliła nawet wywiadu, w którym stwierdziła, że już się do tych doniesień przyzwyczaiła i nic sobie z nich nie robi. Czy aby na pewno?

Chyba nie do końca tak jest. Choć sama artystka nie przejmuje się nimi w negatywnym sensie, to chętnie droczy się z mediami i obserwującymi w oparciu o nie. Ostatnio na Instagramie napisała bowiem, że jedzie do swojego ukochanego. Kogo miała na myśli?

Anna Głogowska i jej ukochany

Tancerka najpierw opublikowała w swojej relacji zdjęcie z samochodu. Napisała, że dzisiaj ma prawdziwe święto, dlatego jedzie do swojego ukochanego. Małym druczkiem na zdjęciu został oznaczony kompletnie nie ten mężczyzna, którego obserwujący się spodziewali.

Niedługo później okazało się, o co tak naprawdę chodziło Głogowskiej. Ta jechała bowiem do swojego ulubionego fryzjera. W poście, przy okazji którego pochwaliła się też nową fryzurą, opublikowała zdjęcie ze wspomnianym fachowcem. Przy okazji zażartowała, że nie mogłaby mu się oświadczyć, nawet gdyby chciała.

– Pomyślałam sobie: Poproszę go wreszcie o rękę.
 Sorry, jest straszna kolejka — skwitowała ironicznie celebrytka, inscenizują rozmowę.

Czy Anna Głogowska jest w związku?

Takie zabawy medialne tancerki tylko podsycają plotki o jej potencjalnym związku. Ten wciąż nie został potwierdzony, pomimo tego, że temat jej relacji z Mikołajem Roznerskim jest na tapecie w zasadzie od Walentynek. To właśnie w święto zakochanych obydwoje mieli zostać dostrzeżeni w Paryżu. Nie zrobiono im jednak wtedy żadnych zdjęć, a informacje oparte są na zeznaniach domniemanych świadków.

Nie sposób więc stwierdzić, ile w tym prawdy, a sami zainteresowani tego nie ułatwiają. Gdy byli wprost pytani o potencjalny związek, udzielali wymijających odpowiedzi. Mikołaj Roznerski stwierdził chociażby, że na tę chwilę miejsce w jego sercu zajmuje tylko syn.

Zobacz zdjęcie:

Anna Głogowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Pachucki nie został pożegnany przez przyjaciół z „Rolnik szuka żony”. Wiemy dlaczego
  2. Poruszające, kto opiekuje się Franciszkiem Pieczką. Kobieta jest bardzo troskliwą osobą, aktor nie może się nachwalić
  3. W nocy na profilu „Pytania na śniadanie” pojawiły się zdjęcia Łukasza Nowickiego. „Jesteś naszym promyczkiem”