Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Głogowska dodała poruszające zdjęcie. Pokazała prawdziwego ukochanego: „Nareszcie razem”
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 28.07.2022 18:52

Anna Głogowska dodała poruszające zdjęcie. Pokazała prawdziwego ukochanego: „Nareszcie razem”

Anna Głogowska
fot. instagram.com/annaglogowska_official

Anna Głogowska dzięki udziałowi w programie „Taniec z Gwiazdami” zyskała pokaźne grono fanów, którzy z ciekawością śledzą jej losy. Interesującym tematem jest życie prywatne artystki, a w szczególności życie uczuciowe. 

Nie tak dawno media huczały o rzekomym romansie Anny Głogowskiej z aktorem Mikołajem Roznerskim. Informacji nie potwierdzono, natomiast sama tancerka zamieściła rozczulające zdjęcie z „ukochanym”.

Anna Głogowska tajemniczo o sprawach sercowych

Profesjonalna tancerka Anna Głogowska miała przyjemność występować w dziewięciu sezonach „Tańca z Gwiazdami”. Na parkiecie występowała u boku m.in. Witolda Paszta, Łukasza Zagrobelnego, Roberta Rozmusa czy wreszcie Piotra Gąsowskego.

Druga edycja była wyjątkowa, ponieważ właśnie wtedy poznała Gąsowskiego, z którą połączyło ją uczucie. Przez lata tworzyli udany związek i doczekali się córki Julii. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu, a partnerzy zadecydowali o rozstaniu. Anna i Piotr pozostają w dobrych relacjach, a ich zdjęcia ze spotkań wciąż pojawiają się w sieci.

Tancerka swoją osobą wzbudza emocje. Tajemnicze wpisy i odpowiedzi na pytania zaprowadziły licznych obserwatorów do podejrzeń o romans z Mikołajem Roznerskim. Informacje te nigdy nie zostały potwierdzone, a zainteresowanie Anią wciąż rośnie.

Anna Głogowska na uroczym zdjęciu z „ukochanym”

Fani nieprzerwanie spekulują i dociekają, z kim może spotykać się tancerka i czy jej serce jest zajęte. Warto wspomnieć, że Ania kilkukrotnie przemycała sugestie, że jest w związku. Nic więc dziwnego, że media społecznościowe artystki są dokładnie prześwietlane przez internautów.

Artystka przebywa obecnie na wczasach w Dominicach, skąd raczy internautów zdjęciami malowniczych widoków. Tym jednak razem zaprezentowała fotografie z ukochanym… psem, którego nie widziała od dawna.

Mój brudasek… Nareszcie razem! — napisała Anna Głogowska pod wspólnym zdjęcie.

Anna Głogowska
Anna Głogowska z psem

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Piotr Gąsowski wyśmiał zachowanie Tomasza Kammela. Sparodiował fragment filmu „Miś”
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić