Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anita Werner na antenie TVN. Jej kreacja zaskoczyła widzów
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 06.01.2022 10:46

Anita Werner na antenie TVN. Jej kreacja zaskoczyła widzów

Anita Werner
fot. tvn

Anita Werner już od przeszło 18 lat prowadzi główne wydanie Faktów TVN. Dziennikarka w jednym z ostatnich swoich występów zaprezentowała się w nietypowej stylizacji. Co sądzi o tym modowy ekspert?

Wybór bluzki Anity Werner przejdzie do historii początku 2022 roku. Wzór i połączenie koloru dawały fatalny efekt oczopląsu dla widzów programu Fakty – powiedział Daniel Jacob Dali w rozmowie z Super Expressem.

Anita Werner zaliczyła wpadkę na antenie?

Anita Werner po raz pierwszy główne wydanie Faktów poprowadziła w styczniu 2004 roku. Dla wszystkich, którzy uważnie przyglądają się jej karierze, jej ostatnie wystąpienie może być o tyle większym zaskoczeniem.

4 stycznia dziennikarka pojawiła się na antenie w czerwonej pstrokatej koszuli. Jak można się domyślić, nie umknęło to uwadze widzów. Wybór gwiazdy stanowczo kłóci się z dotychczasowymi zwyczajami ubierania się do kamery. W wielu poradnikach czytamy, że kamera nie lubi kontrastowych i pstrokatych kolorów.

Redakcja Super Expressu postanowiła zapytać o opinię modowego znawcę. Co powiedział o stylizacji Anity?

Wybór bluzki Anity Werner przejdzie do historii początku 2022 roku. Wzór i połączenie koloru dawały fatalny efekt oczopląsu dla widzów programu „Fakty”. Kiedy nie było emisji programu w latach 90., stacje emitowały pasma kolorów bez obrazu i to jedyne porównanie występu Anity, jakie przychodzi mi teraz na myśl. Nic nie było widać, tylko ten fatalny dobór bluzki, która może kojarzyć się z krwią na desce do krojenia mięsa lub na fartuchu rzeźnikaskwitował Daniel Jacob Dali.

A wy, co sądzicie o stylizacji gwiazdy TVN?

Zobacz zdjęcie:

Anita Werner

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zdumiewające wyznanie Tomaszewskiej w PnŚ, nawet Tomasz Wolny się nie spodziewał
  2. Miliony Polaków włączą TVP i zaniemówią. Stacja ogłosiła, co pokaże 06.01 dokładnie o 17:20

Tagi: anita werner