Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piaseczny zaskoczył dziennikarza wyznaniem o swojej orientacji. Jego reakcja jest bezcenna
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 08.05.2021 23:18

Piaseczny zaskoczył dziennikarza wyznaniem o swojej orientacji. Jego reakcja jest bezcenna

Screen z występu na Top of the Top Festival 2017

Podczas piątkowego wywiadu w Radiu Zet Andrzej Piaseczny zaskoczył wielu słuchaczy. Wyznanie artysty zszokowało również prowadzącego, którego mina jest po prostu bezcenna.

Dyskusje dotyczące orientacji Andrzeja Piasecznego już od dawna obecne są w mediach, jak i w internecie. Choć dla wielu słowa, które wypowiedział muzyk podczas wywiadu, nie były zaskoczeniem, to forma, jaką to zrobił, już na pewno należała do zaskakujących.

Wszystko dlatego, że Piaseczny dokonał tak zwanego coming outu, kiedy opowiadał o jednej z piosenek, które znalazły się na jego najnowszej płycie. Andrzej Piaseczny wprost stwierdził, że piosenka „Miłość” opowiada o nim samym.

Andrzej Piaseczny zaskoczył dziennikarza

Wywiad prowadził Marcin Wojciechowski, który bez wątpienia nie sądził, że ich rozmowa pójdzie w takim kierunku. Oczywiście głosy dotyczące orientacji seksualnej Piasecznego nie są żadną nowością, jednak muzyk zawsze starał się unikać tego tematu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Tym bardziej więc dziwił fakt, że podczas tego wywiadu mówił tak otwarcie o swoim coming outcie. Sam wręcz podkreślił, że robi to z uśmiechem na twarzy.

Jednak na twarzy Marcina Wojciechowskiego początkowo nie było widać uśmiechu. Jego mina wyrażała czyste zaskoczenie. Kiedy Piaseczny wprost powiedział, że piosenka „Miłość” mówi o jego przeżyciach, to widać, jak dziennikarz zdołał tylko bezradnie otworzyć usta i wydusić z siebie „oo”.

Jego zaskoczenie było o tyle większe, że sam chwilę wcześniej zapytał Piasecznego, czy nie obawia się, że media zaraz podłapią temat i zaczną sugerować, iż muzyk pisze o swoich prywatnych sprawach.

W internecie już można bez problemu znaleźć nagrania, w których internauci wycięli sam moment, na którym widać zaskoczoną minę Marcina Wojciechowskiego. Bez wątpienia te urywki, jak i sama wypowiedź Piasecznego przejdą do historii.

Jakoś mnie cieszy ten coming out Piasecznego, wiem, że wszyscy mówią, że to nic nowego, ale dla niego to na pewno ważny moment i nie ma co go deprecjonować, tym, że i tak wszyscy wiedzieli. Także, Andrzej Piaseczny brawo ????️‍???? A reakcja tego dziennikarza jest najlepsza XD pic.twitter.com/QUds1HaNIE

— ⚡Monika she/her (@mohikawraps) May 8, 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: twitter.com