Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcie z mamą. Niezwykle wzruszający kadr
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 31.03.2021 20:33

Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcie z mamą. Niezwykle wzruszający kadr

Andrzej Piaseczny
fot. Instagram.com / andrzejpiaseczny_official

Kilkanaście dni temu Andrzej Piaseczny na swoim Instagramie opublikował filmik, w którym opowiada o tym, jak przechodzi koronawirusa. Piosenkarz trafił do szpitala. Na szczęście kilka dni temu wrócił do domu. Tym razem okazuje się, że choruje jego mama. W styczniu pani Alicja przebywała w szpitalu.

Niestety to nie koniec trudnych chwil w życiu Andrzeja Piasecznego. Mimo iż sławny muzyk dopiero dochodzi do zdrowia po zakażeniu koronawirusem, już musi mierzyć się z kolejnymi problemami.

Andrzej Piaseczny opiekuje się mamą

Andrzej Piaseczny niedawno stoczył ciężką walkę z koronawirusem. Na swoim Instagramie dzielił się z fanami swoimi przemyśleniami i relacjonował przebieg terapii. Duże poruszenie wśród internautów wzbudził filmik, który dodał, gdy przebywał w szpitalu.

W opublikowanym nagraniu muzyk dziękował personelowi szpitala za pasję i zaangażowanie, z jakimi opiekują się nim i wszystkimi chorymi. Był pod wrażeniem pracy lekarzy. Chciał też ostrzec wszystkich, by nie bagatelizowali wirusa i przestrzegali obostrzeń. Jak sam przyznał, jemu też wydawało się, że przejdzie chorobę łagodnie.

Po powrocie ze szpitala uradowany wstawił zdjęcie ze swoją siostrzenicą. Na relacji, którą również zamieścił na Instagramie, pokazywał ozdoby świąteczne, jakie zrobił razem z dziewczynką. Jak można było zauważyć, wybrali się też na wspólny spacer, na którym muzyk pokazywał, jak napełnia butelkę zdrowotnym sokiem z brzozy. Najwyraźniej bardzo wziął sobie do serca dbanie o siebie w tak trudnym czasie, jakim jest pandemia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Okazuje się, że tym razem Piaseczny musi mierzyć się z kolejnym trudnym wyzwaniem. Opiekuje się swoją mamą, która w ostatnim czasie czuje się gorzej.

Bliskie relacje z mamą

Mama Andrzeja Piasecznego, Alicja, ma 82 lata. Kobieta jest już bardzo schorowana i osłabiona. Porusza się na wózku. Andrzej opiekuje się nią i szczególnie w ostatnim czasie, spędza z nią każdą wolną chwilę.

Muzyk ma bardzo bliskie relacje ze swoją mamą. Oboje uwielbiają spędzać razem czas i cenią sobie swoje towarzystwo. Gwiazdor często w wywiadach wspomina o mamie i nie ukrywa przywiązania do niej.

Jak donosi Super Express, Andrzej Piaseczny i jego mama wspólnie świętują nawet swoje urodziny. Ich uroczystości dzieli tylko jeden dzień. Na jednym ze zdjęć opublikowanych z tej okazji widać, jak Andrzej wręcza swojej mamie tort oraz bukiet kwiatów.

Na jednym z ostatnich zdjęć, jakie umieścił na swoim Instagramie, pozuje ze swoją mamą, która najwidoczniej wymaga opieki. Mimo to, oboje na zdjęciu są bardzo radośni. Jak widać, cieszą się wiosną i przede wszystkim swoim towarzystwem.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Se.pl