Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej Duda przyłapany. Wydało się, co robi w pałacu prezydenckim gdy nikt nie patrzy
Karol Osiński
Karol Osiński 10.09.2020 11:02

Andrzej Duda przyłapany. Wydało się, co robi w pałacu prezydenckim gdy nikt nie patrzy

Andrzej Duda
fot. eastnews.pl/Jakub Kaminski

Prezydent Andrzej Duda jest zobowiązany do ciężkiej pracy i zawsze bycia gotowym do działania. Media bezustannie podają nowe informacje z kraju i mają na uwadze życie głowy państwa. Niedawno na jaw wyszło, co prezydent robi w pałacu, kiedy nikt nie patrzy.

Andrzej Duda jako prezydent Polski nie ma łatwego życia. Bezustannie znajduje się na radarze mediów, zmuszony jest do udzielania się publicznie i ciągłego czuwania nad bezpieczeństwem kraju. Niedawno został przyłapany na gorącym uczynku. Media dostrzegły co robi prezydent w samotności, kiedy nikt nie patrzy.

Andrzej Duda został przyłapany

Kiedy nad Polską unosi się mrok i wszyscy kładą się do łóżek, prezydent nie zaznaje snu. W pałacu prezydenckim na Krakowskim przedmieściu w Warszawie Andrzej Duda został przyłapany na tym, co robi późną nocą.

Jak podaje Super Express, prezydent bardzo często spędza długi czas na rozmowach przez telefon. Głowa państwa jest bardzo zapracowana i nie ma czasu na długi sen. Jako prezydent drugiej kadencji wykorzystuje swoje niebanalne doświadczenie na załatwianie spraw związanych z krajem, ale nie tylko.

  1. Nie żyje uwielbiana pisarka. Do tragedii doszło na oczach maleńkiego synka
  2. Prowadząca „Nasz nowy dom” Polsatu po raz pierwszy o swoim dzieciństwie. „Musieliśmy sobie radzić”

W pałacu prezydenckim do późnej godziny paliło się światło

Super Express na swojej stronie internetowej opublikował zdjęcia, na których widać, że w jednym z pokoi pałacu prezydenckiego świeci się światło. Widnieje na nich niewyraźna postać. Jest nią prezydent Andrzej Duda. Fotografie zostały wykonane późną nocą i udowodniły polakom, że głowa Państwa nie próżnuje.

Na stronie se.pl można przeczytać, że prezydent bardzo często wykonuje telefony do rodziny, np. do rodziców czy do córki, z którą rozmawia przez długie godziny. Poza tym musi poświęcać mnóstwo czasu na czuwaniu nad naszym krajem. Sam niejednokrotnie dostaje bardzo ważne telefony o późnych porach, których odebranie jest jego obowiązkiem.

To kolejna informacja, która udowadnia całą prawdę o Andrzeju Dudzie. Jak widać, nasz prezydent nie próżnuje.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Andrzej Duda

Prezydent został przyłapany na rozmowie telefonicznej w pałacu prezydenckim o późnej godzinie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagła, tragiczna wiadomość. Nie żyje Gienek Loska
  2. Tragedia, nie żyją. Czarna środa dla jednego regionu Polski
  3. Nie była w stanie wytrzymać cierpienia. Gwiazda „Wojny domowej” odeszła w samotności
  4. Kobieta pobita na ulicy na oczach dziecka. Porażające sceny w Polsce, szukają świadków
  5. Dowiedziała się o śmiertelnej chorobie. Tragiczna wiadomość dla fanów „M jak miłość”
  6. Sokowi z kapusty przypisuje się cudowne właściwości. Prawdziwa witaminowa bomba, już po 2 dniach widać niesamowite efekty

Źródło: se.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania