Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > ALGOTONE Multi-pielęgnacyjne kremy BB marki Sensum Mare
Marta Kulik
Marta Kulik 17.12.2021 11:11

ALGOTONE Multi-pielęgnacyjne kremy BB marki Sensum Mare

algotone
fot. materiały prasowe

Ostatni miesiąc był dla nas szczególny, obchodzimy w nim urodziny, a w tym roku przypadają 4’te. Z tej okazji przygotowaliśmy sporą ilość niespodzianek i premier, ale największą z nich jest premiera nowej linii ALGOTONE Multifunkcyjnych kremów BB w trzech odcieniach: light, medium i dark. Pomysł na stworzenie kremów BB powstał 2 lata temu. Ideą, która nam przyświecała było stworzenie kosmetyków łączących kryjące funkcje podkładu z nawilżającym i odżywczym działaniem kremu na dzień – mówią twórcy brandu Sensum Mare Łukasz Kołodziejek i Maciej Tęsiorowski.

SENSUM MARE przedstawia największą premierę w historii marki – Multi-pielęgnacyjne kremy BB, dostępne w trzech odcieniach.

ALGOTONE skupia w sobie wszystkie cechy, które charakteryzują SENSUM MARE, tj. najwyższą jakość produktu, innowacyjne podejście do receptur, eleganckie, szklane opakowania. Składy są spójne z tym do czego nas przyzwyczaiła marka, znajdziemy w nich charakterystyczne dla brandu algi morskie i wodę z lodowca, ale również sporą ilość nowych, innowacyjnych składników, które działają ochronnie na skórę twarzy. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują: fitoplankton pochodzący z wulkanicznych jezior, chroni skórę przed negatywnymi skutkami działania promieniowania UVA i UVB oraz niebieskim światłem, poprawia wygląd skóry, nadając jej naturalny blask; wyciąg z peruwiańskiej rośliny Tara i kiełków słonecznika, który skutecznie chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania podczerwonego i niebieskiego oraz przed negatywnym wpływem wolnych rodników, czy kompleks Pollustop, który tworzy nieokluzyjny film na skórze, zapewniając ochronę przeciw zanieczyszczeniom, z którymi nasza skóra ma kontakt na co dzień.

Innowacyjne składniki, naturalne pigmenty, surowce o działaniu nawilżającym, pielęgnacyjnym i ochronnym powodują, że kremy ALGOTONE są kosmetykami multipielęgnacyjnymi. Jak mówią Maciej i Łukasz z Sensum Mare:

W kremach BB zastosowaliśmy naturalne pigmenty, które inteligentnie wtapiają się w skórę i dostosowują do jej kolorytu dzięki czemu kosmetyki skutecznie kryją drobne niedoskonałości i wyrównują koloryt, dając uczucie satynowego wykończenia na skórze. Aksamitna konsystencja kremów jest niezwykle komfortowa, a szklane, eleganckie opakowania produktów podkreślają wysoką jakość zawartą w każdym szczególe.

Nasze Klientki wielokrotnie pytały nas o kremy BB stąd wiedzieliśmy, że kosmetyki te są bardzo pożądane i musimy wpisać je na listę naszych nowości. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi czytając pierwsze komentarze i recenzje kremów ALGOTONE, potwierdzają one, że dwa lata intensywnej pracy z technologami i laboratorium oraz trzymanie się zasad, które formułują nas jako markę, opłaciło się. Wprowadziliśmy kosmetyki, które łączą to co najlepsze w tej kategorii produktów, doskonałe krycie i dużą dawkę pielęgnacji, a dodatkowe składniki chronią skórę przed zanieczyszczeniami oraz promieniami UV.

ALGOTONE
Tagi: ALGOTONE