Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Aleksander Sikora w „Wiadomościach” TVP. Po gali Wiktorów przyznano mu pewien tytuł
Michał Fitz
Michał Fitz 04.04.2022 12:40

Aleksander Sikora w „Wiadomościach” TVP. Po gali Wiktorów przyznano mu pewien tytuł

Wiadomości
fot. kadr z programu „Wiadomości” TVP

Kilka dni temu odbyła się gala Wiktorów. Trudno jednoznacznie określić ją mianem sukcesu, ale niektóre osoby związane z Telewizją Polską śmiało mogą ją tak interpretować. Powiedziano o tym w ostatnim wydaniu „Wiadomości”.

Jak można było się spodziewać, serwis informacyjny znowu zachwalał całą galę, ale i także pojedyncze osoby. Jednym z wyróżnionych był Aleksander Sikora.

„Wiadomości”: Aleksander Sikora wyróżniony

Czym w takim razie zasłużył sobie Aleksander Sikora, skoro nawet nie był przecież nominowany do żadnej z kategorii? Może i nie był, ale na samej gali ewidentnie błyszczał, co zostało docenione przez internautów. W ostatnim wydaniu „Wiadomości” podkreślono bowiem, że prezenter został wybrany przez czytelników jednego z portali internetowych za najlepiej ubranego gościa całego wydarzenia.

To nie może dziwić, bo Aleksander Sikora już przy okazji wielu innych, publicznych wystąpień pokazywał, że potrafi ubrać się odpowiednio do okazji, jednocześnie trzymając się aktualnych trendów modowych. Zresztą, regularnie widać to także w „Pytaniu na Śniadanie”. Nie ma wątpliwości, że między innymi dzięki temu prezenter może pochwalić się sporym gronem wielbicielek.

Poza tym Sikora zachwycał w telewizji jeszcze zanim zaczął pojawiać się programie śniadaniowym. Jako prezenter rozwija się bowiem od 2011 roku. Wtedy też debiutował na antenie Viva Polska. Później występował także w innej stacji z muzyką rozrywkową, 4fun.tv. Przez pewien moment był też związany z TVN-em, dla którego prowadził program o tematyce sportowo-zdrowotnej.

Co ciekawe, jego edukacja nie ma za wiele wspólnego z obecną profesją. Kończył bowiem studia biologiczne i geograficzne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Później uzyskał jeszcze dyplom z zarządzania i komunikacji społecznej.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok

Źródło: wirtualnemedia.pl

Tagi: wiadomości
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny