Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poznajecie? Uwielbianą aktorkę jeszcze wiele razy widzieliśmy w polskiej telewizji
Marta Kulik
Marta Kulik 06.02.2021 21:54

Poznajecie? Uwielbianą aktorkę jeszcze wiele razy widzieliśmy w polskiej telewizji

aktorka
fot. instagram.com/dorotachotecka

Poznajecie kobietę ze zdjęcia? To uwielbiana polska aktorka, a także żona znanego wszystkim aktora. Intrygującą fotografią pochwaliła się niedawno na swoim Instagramie, tym samym przypominając fanom jedną ze swoich komediowych ról.

Kadr pochodzi z serialu 13 Posterunek. Już wiecie, o kogo chodzi? Tak, to Dorota Chotecka! Aktorka postanowiła wykorzystać stare zdjęcie do skomentowania słów znanego polityka.

Dorota Chotecka kiedyś

Fani kultowego serialu emitowanego na Polsacie z pewnością od razu rozpoznali rudowłosą postać. Dorota Chotecka znana jest jednak z wielu produkcji, które Polacy pokochali. To przecież sklepowa Więcławska z Rancza i Danuta Norek z Miodowych lat.

Niestety jak większość artystów aktorka przechodzi obecnie trudny czas. W zabawny, acz wymowny sposób skomentowała rady na temat przebranżowienia:

Jeden z ministrów – taki podobny do Harry Potera całkiem niedawno powiedział ze możemy się przebranżowić . Siedziałam i dumałam co mogłabym robić i tak sobie pomyślałam że on jest genialny !!!!! Ja już mam. Co myślicie? (pisownia oryginalna) napisała.

Aktorka prawdopodobnie ma na myśli 29-letniego wiceministra finansów, Piotra Patkowskiego, który doradzał przebranżowienie się tym, którzy znaleźli się w niełatwej sytuacji wywołanej pandemią koronawirusa.

Aktorka rozbawiła fanów do łez

Internauci obserwujący profil żony Radosława Pazury są zachwyceni poczuciem humoru gwiazdy i ochoczo komentują zdjęcie z przeszłości zdjęcie sprzed lat:

Nie ma to, jak pozytywnych dystans do siebie.

Wychowałam się na serialu 13 posterunek ten serial to moje dzieciństwo.

Fantastycznie Pani wygląda.

Obecnie Dorotę Chotecką możemy oglądać w M jak miłość, gdzie wciela się w rolę teściowej Mateusza Mostowiaka. Tam również aktorka wygląda obłędnie. Trzeba przyznać, że pomimo upływu czasu nadal może pochwalić się doskonałą figurą.

Mamy nadzieję, że już niebawem wszystko wróci do normy, a gwiazdę zobaczymy w jeszcze wielu wspaniałych serialach.

Niedawno pisaliśmy o jej mężu, Radosławie. Więcej przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

aktorka

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: