Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polska aktorka cierpi na nieuleczalną chorobę. Pokazała zdjęcia, fani nie mieli pojęcia
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 05.06.2020 22:47

Polska aktorka cierpi na nieuleczalną chorobę. Pokazała zdjęcia, fani nie mieli pojęcia

aktorka
Mandatory Credit: Photo by Maria Laura Antonelli/AGF/REX (10542226bg) Kasia Smutniak ‚Luna Nera’ TV show photocall, Rome, Italy – 28 Jan 2020

Kasia Smutniak postanowiła przyznać, że choruje na poważną i nieuleczalną chorobę skóry, jaką jest bielactwo. To bardzo odważny krok, szczególnie dla osoby, która pracuje przede wszystkim na swoim wizerunku. Modelka i aktorka postanowiła jednak przełamać tabu i zebrała za to mnóstwo słów wsparcia.

Aktorka Kasia Smutniak cierpi na nieuleczalną chorobę. Polka, która rozwija swoją karierę we Włoszech, przyznała się publicznie do swojej dolegliwości. Mimo lęku przed krytyką i kłopotami w pracy postanowiła zdobyć się na wyjątkowo odważny krok. Jej zdjęcia, zdaniem fanów, wymagały prawdziwej odwagi.

Polska aktorka odważnie o swojej chorobie

Kasia Smutniak postanowiła wspomnieć, jak rok temu udostępniła zdjęcie swojej twarzy pokrytej białymi planami. W ten sposób modelka przyznała się, że choruje na bielactwo i pokazała swoją twarz zupełnie naturalną, bez makijażu. Choć spodziewała się kłopotów w pracy i słów krytyki, stało się zupełnie inaczej.

Fani obdarzyli Kasię słowami wsparcia i zrozumienia. Osoby także chorujące na bielactwo dziękowały za wspaniałe słowa i zdjęcie oswajające chorobę społecznie. Kasia Smutniak w długim poście napisała bardzo wzruszające słowa:

Co najważniejsze, sama przestałam dostrzegać zmiany na mojej skórze. Z czasem stały się niczym pieprzyki – wiedziałam, że istnieją, ale nie zwracałam na nie uwagi. Dlatego, że są naturalne i są częścią mnie – napisała modelka.

  1. Syn Zenka Martyniuka znów ma kłopoty. Tym razem sprawa może skończyć się w sądzie, jest komentarz
  2. Ciemne czy jasne żółtko jest zdrowsze? Kolor ma kolosalne znaczenie, przesądza o wszystkim
  3. Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka i Wojtek zdradzili całą prawdę o programie. Wszyscy poznali sekret

Kasia Smutniak tworzy filtr na Instagramie

Dzięki odwadze Kasi Smutniak bielactwo stało się bardziej popularne i akceptowalne. Właśnie dlatego artystka postanowiła stworzyć filtr na Instagramie, który nałoży na naszą twarz plamy bielactwa. W ten sposób dowiedzielibyśmy się, jak wyglądalibyśmy z chorobą.

Istnieją setki filtrów Instagramie, które sprawiają, że jesteś piękniejsza, brzydsza, wyglądasz jak kot, astronauta i tak dalej. Dlaczego więc nie stworzyć filtra upiększającego, który pokazuje, jak wyglądałabyś z bielactwem – napisała gwiazda na swoim Instagramie.

Filtr Kasi znajdziemy w aplikacji pod nazwą #Beautyligo. Kasia Smutniak jest odważną i wyjątkowo doświadczoną osobą. Aktorka kilka late temu mocno przeżyła śmierć swojego partnera. Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

aktorka

Kasia Smutniak pokazała swoją chorobę rok temu. Dziś wspomina, że był to dobry i ważny dla niej krok.

aktorka

Gwiazda przyznała, że bała się reakcji innych na jej wygląd bez makijażu. Jak się okazało, nie wpłynęło to na karierę, a dzięki zdjęciom zyskała jeszcze większą sympatię i podziw.

aktorka

Kasia jest bardzo cenioną i znaną osobowością we Włoszech.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczne informacje, nie żyje znany polski dziennikarz. Miał tylko 45 lat
  2. PR: Polska otworzy granicę w przyszłym tygodniu. Może być przełom
  3. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało ważną wiadomość. Apeluje do wszystkich Polaków
  4. Bohaterka „Królowych Życia” miała poważny wypadek. Jest dramatyczne oświadczenie gwiazdy
  5. Pamiętacie Kasię z ”13 posterunku”? Dziś ma 45 lat, dalej wygląda jak milion dolarów
  6. Sytuacja z każdą godziną jest coraz gorsza, pojawił się kluczowy apel policji. W akcji jest już Krzysztof Rutkowski, rodzina zaginionego jest zrozpaczona

źródło: jastrzabpost.pl