Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aktor "Barw szczęścia" i "Klanu" przejdzie operację serca. Smutne wieści
Alicja Kowalska
Alicja Kowalska 21.02.2024 08:09

Aktor "Barw szczęścia" i "Klanu" przejdzie operację serca. Smutne wieści

Jakub Tolak przejdzie operację
Jakub Tolak przejdzie operację; fot. Michal Zebrowski/East News

Od niedawna szczęśliwy mąż Zofii Samsel i ojciec niespełna 2-letniej córki Antoniny. Jakub Tolak, który do tej pory cieszył się normalnym życiem w Warszawie, teraz, będzie musiał przejść bardzo poważną operację. 

Nowa miłość i nowe życie znanego aktora

Jakub Tolak znany z “Barw Szczęścia” od niedawna wraz ze swoją żoną i dzieckiem pokazał światu swój nowy styl życia. Nie wszystkim przypadł on do gustu. Co więcej, złośliwość zatroskanych internautów dała się we znaki aktorowi, ponieważ jeden z nich wręcz doniósł na młodych rodziców do sądu rodzinnego. 

Obserwatorowi nie spodobał się sposób wychowywania córki przez parę oraz warunki, w których mieszkają. 

Nowy styl życia Jakuba Tolaka i partnerki nie przypadł wszystkim do gustu. Aktor chwaląc się nowym epizodem w życiu chyba nie spodziewał się takiego odzewu.

Jakub Tolak był u szczytu kariery. Rola w „Klanie” przyniosła mu ogromną sławę, dzisiaj wiedzie życie, którego można mu zazdrościć Jakub Tolak grał w "Klanie", teraz mieszka z dzieckiem w samochodzie. Jak żyje?

Problemy i hejt w internecie. Znany aktor budzi kontrowersje

Szczęśliwa para zdecydowała się bowiem na zamieszkanie w kamperze

Ta forma podróży staje się coraz popularniejsza. Kolejni influencerzy oraz osoby z internetu chwalą się nowymi kamperami i w których zwiedzają świat. Robią to także z dziećmi. Internautom nie spodobało się więc, że mała, niespełna dwuletnia córka aktora wychowuje się w takich warunkach. 

Teraz jednak Jakub Tolak musi zmierzyć się z większym wyzwaniem. Zdecydowanie poważniejsze niż hejt anonimowych internautów. Informacją podzielił się na Instagramie. 

Aktor "Barw szczęścia" i "Klanu" przejdzie operację serca

- Ile jeszcze będziecie tak żyć? Nie wiemy. Ten wyjazd jest podobny do wcześniejszych, mimo różnego rodzaju trudności, jest łatwo, wiemy co robić i co nas czeka. Ale niebawem czeka nas też życiowy zakręt. Kuby operacja serca zbliża się wielkimi krokami. Będzie lęk, strach, pora na przeanalizowanie przyszłości. Bierzemy oddech i szukamy spokoju w drodze. Teraz nam się bardzo przyda. Ładujemy baterie na zapas. W przyszłych miesiącach będziemy z tego czerpać - czytamy na ich profilu na Instagramie.

Obecnie Jakub Tolak wraz z żoną zwiedza Grecję. Nie wiadomo, na kiedy zaplanowana jest operacja. 

23-letni aktor serialu ”Barwy szczęścia” zostanie ojcem. Jego partnerka zaraz rodzi
barwy szczęścia
facebook.com/pg/barwyszczescia
Barwy Szczęścia: 23-letni aktor hitowego serialu TVP zostanie po raz pierwszy ojcem. Konrad Skolimowski, bo o nim mowa, radosną nowiną podzielił się oczywiście na Instagramie. Zamieścił urocze zdjęcie ze swoją dziewczyną, na którym widać jej dość mocno zaokrąglony brzuszek. Jego partnerka zaraz rodzi! Lubiany aktor serialu Barwy Szczęścia już niedługo zostanie ojcem. Konrad Skolimowski ma dopiero 23 lata, jednak już pomyślał o założeniu rodziny. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem z ukochaną, na którym ta prezentuje swój pokaźnych rozmiarów brzuch. Fani są zachwyceni, a w komentarzach aż roi się od życzeń i komplementów pod adresem przyszłych rodziców.
Czytaj dalej
Aktorka serialu ”Barwy szczęścia” opublikowała zdjęcie z baby shower. Pojawiła się zaskakująca gwiazda
instagram.com/maria_dejmek
Barwy szczęścia: jedna z głównych bohaterek serialu spodziewa się pierwszego dziecka i z tej okazji wyprawiła huczne baby shower. Aktorka opublikowała zdjęcie z wydarzenia, na którym pojawiła się jedna z najpiękniejszych polskich gwiazd. Kilka miesięcy temu Maria Dejmek podzieliła się radosną nowiną. Tuż przed porodem gwiazda serialu Barwy szczęścia zorganizowała przyjęcie, na które zaprosiła najbliższe osoby. Wśród gości pojawiła się Natalia Klimas, która zdradziła imię dziecka!
Czytaj dalej