Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aktor „Barw szczęścia” dostał fuchę w TVP Info. Wiemy, czym będzie zajmował się Krystian Kukułka
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.12.2022 10:52

Aktor „Barw szczęścia” dostał fuchę w TVP Info. Wiemy, czym będzie zajmował się Krystian Kukułka

Krystian Kukułka
fot. KAPiF

Fani kultowego serialu TVP „Barwy szczęścia” doskonale kojarzą postać charyzmatycznego i lekko buntowniczego muzyka Ernesta, który był nieodłącznym druhem Huberta Pyrki. Krystian Kukułka największą popularność zyskał właśnie dzięki występowi w tej produkcji. Teraz całkowicie zmienił swoją branżę.

Aktor od pewnego czasu próbuje swoich sił w dziennikarstwie i pojawia się jako reporter w programie TVP Info. Wiemy, jak poradził sobie podczas serwisów informacyjnych na żywo.

Krystian Kukułka w roli redaktora TVP Info

Gwiazdor serialu „Barwy szczęścia” został niedawno ogłoszony nowym prowadzącym serwisu informacyjnego TVP Info. Jak informuje portal Wirtualne Media, Krystian Kukułka jest kolejną osobą, która debiutuje na antenie stacji. Obok niego wymienia się również takie nazwiska jak Monika Majewska, czy Urszula Matysiak.

Aktor ma już za sobą debiut w roli prezentera. W latach 2017-2018 mogliśmy oglądać go  w charakterze prowadzącego show „Dzień dobry Polsko”. Wcześniej spełniał się na antenie stacji TVP, a widzowie „Barw szczęścia” doskonale znają go, jako Ernesta Chowańskiego.

Czym do tej pory zajmował się Krystian Kukułka?

Nowy redaktor serwisu informacyjnego TVP Info urodził się 31 października 1991 roku. Od młodości wiedział, że pasjonuje go aktorstwo, dlatego w 2005 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu.

Później gwiazdor pojawił się w wielu popularnych serialach telewizyjnych, takich jak „Barwy szczęścia”, „Prawo Agaty”, „Komisarz Alex”, „Pierwsza miłość” czy „Hotel 52”.

Zobacz fragment jego występu:

IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami śniegu ????️#wieszwięcej #pogoda #meteo pic.twitter.com/OoxgjMlibm

— tvp.info ???????? (@tvp_info) December 8, 2022

Zobacz zdjęcia:

Krystian Kukułka
Krystian Kukułka

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Najpierw napadł na Gąsowskiego i go okradł. Ciężko uwierzyć, co stało się chwilę później. Fani zamarli